Hızına kimse yetişemiyor!

Çayırova Belediye Başkanı Şevki Demirci, Akse Mahallesi Osman Yağmurdereli Parkında gerçekleştirilen belediye iftarının ardından sahura kadar bir dizi ziyaretler gerçekleştirdi.
30 Haziran 2015, Salı - 16:30

 Fatih ve Menderes Caddelerinde gerçekleştirdiği ziyaretlerde Demirci’ye AK Parti Çayırova İlçe Başkanı Zafer Kılıç, ilçe yöneticileri ve Çayırova AK Parti belediye meclis üyeleri eşlik etti. 
İftardan sonra sahura kadar hemen hemen her gün biz dizi ziyaretler gerçekleştiren ve sahura kadar açık olan çay ocaklarında vatandaşlarla bir araya gelen başkan Demirci, bu seferki ziyaretlerine Çayırova Menderes Caddesinin gözde mekanı olan Muhabbet Çay evinde başladı. Burada vatandaşlarla bir süre hasbihal eden Demirci, daha sonra İlçe Başkanı Zafer Kılıç ve meclis üyeleri ile birlikte açık olan esnafları, dernekleri ve çay ocaklarını ziyaret etti.
Fatih Caddesi’ndeki ziyaretlerinde Ceylan Çay Evinde oturan gençlerle bir araya gelen Demirci, burada gençlerle güzel bir sohbet ortamı oluşturdu. Gençlere çay ısmarlayan ve hepsini teker teker dinleyen Demirci, önümüzdeki süreçte belediyece gençlere yönelik yapılacak çalışmaları da anlattı. Sahur vaktinin yaklaşması ile birlikte ziyaretlerini hızlandıran Demirci, Fatih Caddesi’nin sonuna doğru programını noktaladı.

Etiketler:   Etiket Eklenmemiş.

YorumlarHiç Yorum Yapılmamış.     'İLK YORUMU SEN YAP'

Adınız Soyadınız:

E-Postanız:

Yorumunuz:

7 + 2 = ?

 
haber yazılımı: buki