'Hizmeti sadece biz yaparız'

Yeni bir Gebze kurmak için yola çıktıklarını ifade eden Saadet Partisi Gebze Belediye Başkan Adayı Nurettin Çelik, projeleri ve seçim çalışmalarını Espiyeliler Derneği ziyaretinde üyelere anlattı.
13 Şubat 2014, Perşembe - 16:21

Yeni bir Gebze kurmak için yola çıktıklarını ifade eden Saadet Partisi Gebze Belediye Başkan Adayı Nurettin Çelik, projeleri ve seçim çalışmalarını Espiyeliler Derneği ziyaretinde üyelere anlattı.

Gebze’nin bu güne kadar günü kurtarma için yapılan çalışmalarla yürüdüğünü ifade eden Başkan Adayı Çelik, Artık köklü projelerin ve çalışmaların yapılması gerektiğini söylerek bunu sadece kendilerinin yapabileceğinin altını çizdi.

Giresun İli Espiye İlçesi Yeşilköy Kurugeriş Köyü Derneğini ziyaret eden Saadet Partisi Gebze Belediye Başkan Adayı Nurettin Çelik, İlçe Başkanı Ergin Öztürk, Gençlik Kolları Başkanı Muhammed Günler ve çok sayıda dernek üyesi katıldı.

“HAYALLERİ OLMAYANLAR YAPAMAZ”

Halkın sorunlarıyla ilgilenmek yerine günü kurtarmaya yönelik çalışmalarla Gebze’nin 10 yılının çalındığını söyleyerek sözlerine başlayan Başkan Adayı Çelik, “Artık Gebze’nin hakkını Gebze’ye verme günü gelmiştir. Biz çalışmalarımızı projelerimizi Gebze’nin 10 yıldır alamadığı hizmeti alabilmesi için hazırlıyoruz. Bizim Büyükşehir’den alacağımız var. Bizim Gebze olarak Bakanlıklardan alacaklarımız var. Bunun çalışmalarını yapıyoruz. Bu anlamda projeler üretiyoruz. Gebze’nin modern çağdaş bir kent oluşması için çalışıyoruz. Park bahçe yapımıyla halkı kandırarak günü geçirdiler. Biz bunları vaat etmiyoruz çünkü bunlar Belediyelerin asli yapması gereken görevleridir. Bunlarla övünülmez bu çalışmaların reklamı olmaz. Biz kentin imar sorununu çözeceğiz. Yeni bir kent imar etmekten bahsediyoruz. Bunu ancak ufku ve vizyonu olanlar yapabilir. Gebze için hayalleri olanlar bunları gerçekleştirebilir. Gebze için yatıp Gebze için kalkmayan düşüncesi ve hedefleri olmayanlar bizim planladıklarımızı yapamazlar.” dedi.

“ŞURLANDIRMAYI YAPMAK BİZE NASİP OLACAK”

Bizim Gebze 2019 dediğimiz vizyonumuz var diyen Başkan Adayı Çelik, “2019 Gebze vizyonu demek Kocaeli Gebze’nin neresinde demektir. Sözümü iyi anlayın. 2019 yılında Kocaeli Gebze’nin neresinde olacak diyoruz biz. Biz Gebze’yi öyle bir inşa ve imar edeceğiz ki Kocaeli bile bizim gölgemiz de kalacak. Şimdi hayal gibi gelen bu çalışmaların proje aşamalarını bitirdik. İnşaallah 30 Mart’ta halkımızın desteği ile Gebze’de bu icraatlarımızı yapacağız. İlk işe de Kent Meydanında ki kendi bölge milletvekillerinin tabiriyle ucube yapıları yıkıp başlayacağız. Gebze’ye yakışan bir imar düzenlemesi ile kentimizi yeniden inşa edeceğiz. Artık Gebze halkı zengin kentin fakir bekçileri olmaktan kurtulacaktır. Burada yeni bir dünya kuracağız. Kent Meydanına 3 tane Gebze Konağı yapacağız. Mahallelerimize hanım kardeşlerimize yönelik bir işleri olduğunda 3-4 saatlik evlatlarını emanet edebilecekleri gündüz bakım evleri yapacağız. 10 yıldır yapılmayan şuurlandırma çalışmalarını gerçekleştireceğiz. Bunlar şimdilik büyük projelerimiz öncesi acil olarak yapılacaklar. Biz yeni bir kent imar edeceğiz. Bu kentin öncelikli sorunu şuurlandırma çalışmasıdır. Nasıl bundan 10 sene önce biz yaptıysak yine şuurlandırma çalışmasını yapmak bize nasip olacak. Bu halkın sorunlarını ancak halkın sorunlarını bilenler çözebilir” dedi.

Etiketler:   Etiket Eklenmemiş.

YorumlarHiç Yorum Yapılmamış.     'İLK YORUMU SEN YAP'

Adınız Soyadınız:

E-Postanız:

Yorumunuz:

10 + 3 = ?

 
haber yazılımı: buki