“HİZMETİ SİZLERLE BERABER YAPACAĞIZ”

Saadet Partisi Gebze Belediye Başkan Adayı Nurettin Çelik, Bölge Belediye Meclis Üyesi Adaylarıyla birlikte Ulus Mahallesi Sıla Düğün Salonunda halka bir araya geldi. Gebze’nin Kocaeli’nin on yıl gerisinde olduğunu bu bölgenin ise Gebze’ninde bir on yol gerisinde olduğunu ifade eden Belediye Başkan Adayı Çelik, Hizmeti anca Saadetli Belediyelerin yapacağını söyledi.
19 Mart 2014, Çarşamba - 12:42

Ulus Mahallesi Sıla Düğün Salonunda halkla buluşarak bölge belediye meclis üyesi adaylarını tanıtan Gebze Belediye Başkan Adayı Nurettin Çelik, sizin içinizden olan kardeşlerinizi sizden alacağımız güç ile birlikte sizin için hizmet etmeleri için aday gösterdiklerini ifade ederek, “Biz hizmeti sizinle birlikte yapacağız” dedi.

“KENTSEL DÖNÜŞÜM DEĞİL YERİNDE DÖNÜŞÜM YAPACAĞIZ”

Gebze’de yapılanların ortada gözler önünde olduğunu söyleyen Belediye Başkan Adayı Çelik, “Gebze’ye on yıldır gelmeyen hizmeti getirmek için yola çıktık. Gebze’miz Kocaeli’nin on yıl gerisindedir. Bu bölgemiz ise Gebze’nin de bir on yıl gerisinde kalmıştır. Burası en son rahmetli Penbegüllü zamanında hizmet almıştır. Daha sonra bu bölgelerin yüzüne bile bakılmamıştır. Günü kurtarma anlamında yeşillendirme çalışmaları yapılmış fakat halkımızın asli talepleri unutulmuş ve ertelenmiştir. Biz şimdi bu on yıldır gelmeyen hizmetleri sizlerden alacağımız destekle getireceğiz. Bunun için sizlere hizmeti getireceğimiz arkadaşlarımızla geldik. Gebze’mize beş yılda yapacağımız projelerimizi anlatacağız. İmar sorununu yapacağımız planlama ile birlikte herkesi memnun ederek çözeceğiz. Biz kentsel dönüşüm adı altında yapılmak istenilen rantsal dönüşümü yapmayacağız. Biz halkın yanında olan yerinde dönüşümü gerçekleştireceğiz ve kazanan para babaları olmayacak halkımız olacak” dedi. 

Etiketler:   Etiket Eklenmemiş.

YorumlarHiç Yorum Yapılmamış.     'İLK YORUMU SEN YAP'

Adınız Soyadınız:

E-Postanız:

Yorumunuz:

1 + 6 = ?

 
haber yazılımı: buki