Hospital park Ak partilileri ağırladı

29 Ekim 2015, Perşembe - 13:43

Darıca Hospital Park Hastanesi AK Parti Kocaeli Milletvekili Adayı Cemil Yaman,Belediye başkanı Şükrü Karabacak ve ilçe başkanı MuzafferBıyık’ı ağırladı

 SAĞLIK ÇALIŞANLARINDAN DESTEK İSTEDİLER

AK Parti Darıca İlçe Teşkilatı Seçim Koordinasyon Merkezi’nin hazırladığı program kapsamında AK Partililer, Darıca Hospital Park Hastanesi’nde sağlık çalışanları ile bir araya geldi. Programa AK Parti Kocaeli Milletvekili Adayı Cemil Yaman, Darıca Belediye Başkanı Şükrü Karabacak, AK Parti Darıca İlçe Başkanı Muzaffer Bıyık, İlçe Gençlik Kolları Başkanı Cüneyt Şentürk, Gebze Belediye Meclis Üyesi Tuğba Şensoy, İl Yöneticileri Sertan Tuncel, Ayhan Naci Yılmaz, İlçe yöneticileri Menaf Yorgun,  Ufuk Acay, Nihat Tatlı, Darıca Farabi Devlet Hastanesi Başhekimi Hikmet Yaşar, Hospital Park Yönetim Kurulu Başkanı Op.Dr Yakup Yönten ve Yönetim Kurulu Başkan Yardımcısı Dr. Nilgün Yönten katıldı. 

“28 ŞUBAT’A DÖNMEYELİM”

Programda açılış konuşmasını yapan Hospital Park Yönetim Kurulu Başkanı Op. Dr. Yakup Yönten; “Bir yandan inançlarından dolayı mağdur edilenler vardı. Son sınıfında türbanından dolayı okuldan uzaklaştırılmıştır. İkinci mağdur benim. Ben 30 yaşında Yeni Şafak Gazetesi’ni çıkarttım. 94 yılında da İstanbul’da hastane açtım. 28 Şubat süreci ile bir sigorta kuruluşundan dolayı bizi 15 iş adamı ile birlikte gözaltına aldılar. Daha sonra hastaneye gelirlerdi kaç kişi başörtülü var onun hesabını yaparlardı. Ben bugüne kadar hiçbir personelimizin başını açtırmadım. Bu sadece benim ve Nilgün hanımın başından geçen hadiseler. Bir daha bugünlere dönmeyelim” dedi. 

 “GENÇLERİMİZ KATLEDİLDİ”

AK Parti Kocaeli Milletvekili Cemil Yaman, “Hangimizin evinde Ali yok, hangimizin evinde Zeynep yok. Aleviler bizim gibi değiller mi? Onların mezarları bizim mezarlarımızın içinde değil mi? Ama senaryoyu yazanlar kötü yazdılar. Sağcılık ve solculuk adıyla 10 bin anneyi ağlattılar. Bizim annelerimizi ağlattılar. Dedi ki, biz devrimin olgunlaşması için birbirlerini biraz daha öldürmelerini bekledik. Sonra ne dedi; “Bir sağdan, bir soldan astık”. Bir sağdan beni astın, bir soldan beni astın. Bu ülkenin çocuklarını astın. Beni öldürdün, beni. Bu ülkenin çocuklarını katlettin. Gençlerimizi katlettiler. Ben bir Kürt ailenin evladıyım. Bu ülkenin çocuklarını katlediyorlar. 50 bin anne yavrusunu katlettiler. Merve Kavakçı hanımefendiyi kovdular. Bizim geleneklerimizde bir hanımefendiye bunu söylemek var mıdır? AK Parti neler yaptı ya? 2009 – 2014 yılları arasında sadece Dilovası’na 300 trilyon yatırım yaptık. Bizim sihirli değneğimiz yoktu. Biz faizi kestik” dedi.

NİLGÜN YÖNTEN TEŞEKKÜR ETTİ

Programın kapanış konuşmasını yapan Hospıtalpark hastanesi yönetim kurulu başkan yardımcısı Nilgün Yönten,Ben siyasetçi değilim,siyasetten anlamam diyerek sözlerine şöyle devam etti.Biz ailece hep ülkemizin menfaatlerinin yanında olduk,Ülkemizin geçmişte yaşadığı karanlık günleri yaşamış bir aileyiz,o günleri çok yakından biliyoruz.Şimdi ülkemizin geleceği oylanacak,şimdi ülkemizin şer odaklarına karşı birlik beraberlik içinde olması gereken günler.Bizler yatırımlarımızı bile mecburen 1 Kasım seçimlerinin sonrasına bırakmak zorunda kaldık.Ülkemizin geleceği için seçimlerimizi düşünerek yapmak zorundayız diyerek misafirlerine ve çalışanlarına teşekkür etti.

Programın ardından Milletvekili Adayı Cemil Yaman, Belediye Başkanı Şükrü Karabacak ve İlçe Başkanı Muzaffer Bıyık programın ardından hastane çalışanlarına tatlı ikramında bulundu. 

 

Etiketler:   Etiket Eklenmemiş.

YorumlarHiç Yorum Yapılmamış.     'İLK YORUMU SEN YAP'

Adınız Soyadınız:

E-Postanız:

Yorumunuz:

10 + 3 = ?

 
haber yazılımı: buki