Hospıtalpark hasta hakları gününü kutladı

Hospıtalpark hasta hakları gününü kutladı
27 Ekim 2016, Perşembe - 15:00

Hospıtalpark hastanesi yöneticileri hasta hakları günü nü kutladı

Hospıtalpark hastanesi Hastane Müdürü Tayfun Mercan ve yöneticiler,Hasta Hakları gününü hastanede bulunan tüm poliklinik ve yatan hastaları ziyaret edip, karanfil dağıtarak kutladılar.

Hastaların en doğal hakkı olan sağlık hizmetini eksiksiz ve yüksek memnuniyet oranı ile alması için gayret gösteren hastane politikası gereğince, her gün hasta katları ve poliklinikleri ziyaret edilerek anketler doldurularak memnuniyet ve şikayet oranlarını tespit eden Hasta Hakları birimi bu önemli günde görev aldı

Hastane müdürü Tayfun Mercan yaptığı açıklamada Hospıtalpark Ailesi olarak 26 Ekim Dünya Hasta Hakları gününde hasta ve hasta yakınlarıyla anlamına yakışır şekilde kutladık.”Hastanemiz de devamlı olarak seminerler düzenlenerek personelimiz hasta hakları konusunda bilgilendiriliyor. Hasta hakları, sağlık hizmetlerinden faydalanma ihtiyacı bulunan fertlerin, sırf insan olmaları sebebiyle sahip olduğu haklardır. T.C. Anayasasında da yer aldığı üzere 'Herkes sağlıklı ve dengeli bir çevrede yaşama hakkına sahiptir .Hastalarımızın memnuniyeti bizlerin birinci vazifesidir dedi.

Etiketler:   Etiket Eklenmemiş.

YorumlarHiç Yorum Yapılmamış.     'İLK YORUMU SEN YAP'

Adınız Soyadınız:

E-Postanız:

Yorumunuz:

1 + 10 = ?

 
haber yazılımı: buki