Hürriyet’i karış karış dolaştı!

Hürriyet Mahallesi’ne AK Parti Gebze İlçe Başkanı Cemalettin Kaflı ve partililerle çıkarma yapan Gebze Belediye Başkanı ve AK Parti Gebze Belediye Başkan Adayı Adnan Köşker, Hürriyet’i karış karış dolaştı; vatandaşlar ve esnafla sohbet etti, dert dinledi
28 Ocak 2014, Salı - 16:33

 

BÖLGE ESNAFINI DOLAŞTI

Gebze Belediye Başkanı ve AK Parti Gebze Belediye Başkan Adayı Adnan Köşker, Hürriyet’i dinledi. AK Parti Gebze İlçe Başkanı Cemalettin Kaflı, İlçe Gençlik Kolları Başkanı Samet Coşkun ve ilçe yöneticileriyle birlikte Hürriyet Mahallesi’ne adeta çıkarma yapan Başkan Köşker, bölgeyi karış karış, sokak sokak gezdi. Bölge esnafını ziyaret eden Başkan Köşker ve beraberindeki heyet akşam saatlerine kadar Hürriyet Mahallesi’nde dolaştı. Mahalle esnafının da kapısını çalan Gebze Belediye Başkanı Adnan Köşker, sohbet etti, hayırlı işler diledi. Bölgedeki kahvehane ve dernek lokallerini de gezen Başkan Köşker, akşam çayını da Hürriyet sakinleriyle birlikte içti.

SAĞLIK VE DİĞER HİZMETLER

Vatandaşların sorunlarını dinleyen, bugüne kadar ki belediye çalışmaları hakkında bilgi veren Köşker, Hürriyet’teki eksiklerin yeni çalışma ve projelerle tamamlanacağını vurguladı. Gebze’nin tamamında sorunlara vatandaşların talepleri doğrultusunda çözüm ürettiklerini belirten Başkan Köşker, Hürriyet’e kazandırılan aile sağlığı merkeziyle sağlık hizmetlerinin mahallelinin ayağına geldiğini dile getirdi. Hürriyet’te ve Beylikbağı’nın tamamında, bölgenin çehresini değiştirecek ve modern kimlik kazandıracak çalışmaların ve projelerin hazır olduğunu dile getiren Başkan Köşker, bölge sakinlerine desteklerinden ötürü bir kez daha teşekkür etti.

Etiketler:   Etiket Eklenmemiş.

YorumlarHiç Yorum Yapılmamış.     'İLK YORUMU SEN YAP'

Adınız Soyadınız:

E-Postanız:

Yorumunuz:

2 + 4 = ?

 
haber yazılımı: buki