Huzurevi Sakinleri Moral Depoladı

Huzurevi Sakinleri Moral Depoladı
11 Mayıs 2016, Çarşamba - 15:07

Dilovası  Belediye Başkanı Ali Toltar’ın  Tavşancıl   Huzurevi sakinleri için  moral ve  kaynaşma pikniği düzenlendi.

 

Dilovası Belediye Başkanı Ali Toltar tarafından düzenlenen Tavşancıl Huzurevi Sakinlerinin moral ve kaynaşma pikniğine,  Kaymakamı Hulusi Şahin, Belediye Başkanı Ali Toltar, Belediye Başkan Yardımcıları, İMES OSB Başkanı Süheyl Erboz , Tavşancıl Huzurevi Müdiresi Dilek Gürbüz Öztürk ile birlikte Huzurevi’ndeki yaşlılar katıldı.

Tavşancıl Yeşil Vadi Piknik ve Dinlenme alanında düzenlenen  etkinlikte  davetlilere mangalda hazırlanan ızgaralar  ve içecek ikramında bulunuldu. Protokol üyeleri Huzurevi’ndeki yaşlılar ile sohbetleri dikkat çekti. 
Belediye Başkanı Ali Toltar burada yaptığı açıklamada “Bugün burada Kaymakamımızın öncülüğünde sizlerle birlikte olmaktan büyük bir onur ve gurur duyuyorum. Yeşil Vadi Dinlenme ve Piknik alanını  siz büyüklerimiz için halkımız dinlensin, piknik yapsın ve eğlensin bir araya gelelim kaynaşalım diye yeniden düzenlenerek hizmete girmesi bizi mutlu etmektedir.  Bizler belediye olarak  sadece yol yapmıyoruz, asfalt sermiyoruz. Sosyal ve kültürel belediye anlamında sosyal donatı alanları inşa ederek  doğal bir ortamda sizleri buluşturup burada hoş vakit geçirmeniz içinde gayret gösteriyoruz. Bizler sizlerin her zaman yanındayız. Sizler bizim büyüğümüzsünüz. Allah sizlere sağlık versin. Bu arada Kaymakamımız müdüre hanım ve değerli sanayici dostlarımızın desteği ile bu sene kaldığınız binayı tadilat ettirdik sizlere daha iyi hizmet verebilmek için çok çalıştık. Hepinize sağlık ve afiyet diliyorum” dedi.

 

Etiketler:   Etiket Eklenmemiş.

YorumlarHiç Yorum Yapılmamış.     'İLK YORUMU SEN YAP'

Adınız Soyadınız:

E-Postanız:

Yorumunuz:

3 + 7 = ?

 
haber yazılımı: buki