İDRİS DEMİR YAPTI YİNE YAPACAĞINI

17 Mayıs 2015, Pazar - 13:31

 

Ak parti tarafından başlatılan çözüm sürecine tam destek vererek ülke gündemine gelen Çayırova’lı iş adamı İdris Demir yaptı yine yapacağını

Çözüm sürecinde 1500 kişilik grupla Ak partiye katılan İdris Demir,o süreçte Ak partiye büyük destek vermiş ve ülke genelinde ulusal medyanın dikkatini çekmişti. 7 Haziran Seçimlerine sayılı günler kala yine sahneye çıkan Çayırova’lı iş adamı İdris Demir Toprak düğün salonunda yüzlerce hemşerisini bir araya getirerek Ak partiye sonsuz destek vereceklerini açıkladı.

 

İdris Demir ve hemşerilerinden Ak partiye tam destek

Çayırova'da yaşayan Kars, Ardahan ve Iğdırlılar Bilim Sanayi ve Teknoloji Bakanı Fikri Işık'ın katılımı ile gerçekleştirdikleri siyasi toplantıyla tam bir gövde gösterisi yaptılar..

Gebze bölgesinin tanınmış isimlerinden birisi olan genç iş adamı ve Ak Parti Kocaeli il yönetim kurulu üyesi İdris Demir'in öncülüğünde Çayırova Toprak düğün salonunda gerçekleştirilen Kars, Iğdır ve Ardahan Dernekleri buluşmasına Ak Parti Kocaeli il başkanı,Şemsettin Ceyhan, Çayırova Belediye başkanı Şevki Demirci ve Çayırova ilçe başkanı Zafer Kılıç ile birlikte katılan Bakan Fikri Işık, iki bin kişilik salonu dolduran coşkulu kalabalığı görünce hem İdris Demir'e, hem de Kars, Ardahan ve Iğdırlılara övgüler dizdikten sonra partisini ve parti programlarını anlatan uzun bir konuşma yaptı

İDRİS DEMİR ELİNİ TAŞIN ALTINA KOYDU

 

Ak Parti tarafından başlatılan çözüm sürecine destek vermek için iki yıl önce İdris Demir'in bu salonda yine geniş bir üye sayısı ile partilerine katıldığını hatırlatan Bakan Fikri Işık, toplantıyı düzenleyenlere ve katılım gösterenlere teşekkür ettikten sonra "İdris Demir, ülkesinin sorunlarına, kardeşliğimize, birliğimize ve beraberliğimize karşı duyarlı bir arkadaşımız ve çalışkan bir partilimizdir. Kars, Ardahan ve Iğdırlı kardeşlerimizin ülkemizin birlik ve beraberliğine, partimize karşı vermiş oldukları destek her zaman bizi mutlu etmiştir. 7 Haziran seçimlerin de bu desteğinizin aynen devam edeceğine inancımız tamdır" diyerek programı düzenleyen İdris Demir ve hemşerilerine teşekkür etti.

KARDEŞLİK HUKUKU VE ADELET OLMAZSA OLMAZIMIZDIR

Eski Türkiye’nin artık geride kaldığını belirten Demir,Kars Ardahan ve Iğdır’lı hemşerilerinin CHP’yi desteklediğini iddia edenler bu salona baksın. Bu salona  iyi bakanlarlar görecektirler ki Biz ülkemizin selameti için,Refahı için,2023 hedefine ulaşması için dün olduğu gibi bugünde Ak partiyi destekliyoruz. Desteklemeye Allah’ın izniyle devam edeceğiz

Konuşmasının büyük bir bölümünde barış, kardeşlik ve adalet üzerine vurgu yapan İdris Demir ise  "Kars, Ardahan ve Iğdırlılar olarak her zaman doğrunun ve haklının yanında olduk. O dönem Başbakan ve Ak Parti Genel Başkanı olan sayın Recep Tayyip Erdoğan ülkeyi kardeş kavgasından kurtarmak için çözüm sürecini başlattığı zaman kendisine ve Ak Partiye destek verilmesi gerektiğine inandığım için bin beş yüz kişi ile birlikte gelip Çayırova Ak Partiye katıldık. O günden bu güne desteğimiz tam ve partimiz için çalışıyoruz. Ülkemiz için Ak Partimizin önemini bildiğimiz ve inandığımız içindir ki, Barış ve Adalet sözlerinin lafta kalmaması gerektiğine inandığımız içindir ki, 7 Haziran seçimlerinde yine hep birlikte partimizin arkasındayız  ve oylarımızı Ak Partimize vereceğiz.

Konuşmasına; Sayın Bakanım bizler iki yıl öncede aynı mekanda siz değerli büyüklerimin teşrifleriyle üç bin kişiyle toplanmıştık. Bunun 1500 kişisi ile Ak partimize resmi katılımda bulunmuştuk.Tabiki o gün burada toplanmamızın bir sebebi vardı.Milletin adamı Sayın Recep Tayyip Erdoğan, hiçbir şahsi ve siyasi hesap görmeden,ülkemin birlik beraberliği için,bandıran zehiri içmeye razıyım dediğinde biz duyarsız kalamazdık.2002 öncesi gibi artık bu ülkede adaletsizlik olmasın, insanlar adalet özlemi içinde çocuklarının ismini Adalet Koymak zorunda kalmasın. Özgürlük özgürlük diye inim inim inleyen bu millet çocuklarının ismini özgürlük koymak zorunda kalmasın.Ülkemizde  tekrar Kardeş kanının akmaması,analaların ağlamaması için elimizi taşın altına koymak zorundayız,koymaya inşallah devam edeceğiz.Görüyoruz ki ülkemizi tekrar karıştırmak,kaos ortamnına sokmak isteyenler var,ama burdan tüm hemşerilerime sesleniyorum,sakın ha sakın bunlara prim vermeyin,hiçbir zaman ümitsizliğe kapılmayın,inanan insan ümitsizliğe kapılmaz.Kuyuya düşerseniz Yusuf yetişir,denize düşerseniz Yunus yetişir,dertlenirsiniz sabrınız biter Eyüp yetişir.Bunlardan da ümidinizi keserseniz,daha bu gece Miraçtan,Yaradanın yanından inen HZ.Muhammet Mustafa (SAV) Yetişir.Karanlık gecede Kara toprak içinde kara karıncayı gören,rızıklandıran,koruyan,kolluyan Yar yetişir, Yaradan yetişir.Dedi.

Etiketler:   Etiket Eklenmemiş.

YorumlarHiç Yorum Yapılmamış.     'İLK YORUMU SEN YAP'

Adınız Soyadınız:

E-Postanız:

Yorumunuz:

1 + 1 = ?

 
haber yazılımı: buki