İKBAL GÜRPINAR DARICA LI BAYANLARLA BULUŞTU

09 Mart 2015, Pazartesi - 10:58

 

Darıca Belediyesi 8 Mart Dünya Kadınlar Günü’nde düzenlediği etkinlikle ekranların sevilen ismi İkbal Gürpınar’ı Darıca’lı bayanlarla buluşturdu. Darıca Belediyesi Kapalı Spor Salonu’nda yapılan programa bayanlar yoğun ilgi gösterdi.

 

Mutlu Kadın,Mutlu Yuva,Mutlu Toplum

Programın açılış konuşmasını yapan Darıca Belediye Başkanı Şükrü Karabacak programlarına yoğun ilgi göstererek salonu dolduran tüm bayanlara teşekkür ederek Kadınlar Günü’nü kutladı.

Başkan Karabacak kadının toplumdaki önemine değinerek kadınların her türlü sevgi ve saygıyı hak ettiğine vurgu yaptı.Başkan Karabacak ,son yıllarda yasal anlamda yapılan düzenlemelerle kadınların hak ve hürriyetlerinde yeni kazanımlar elde ettiğini ifade ederek,”hayatın her anında varlıkları ile bizlere güç katan ,çocuklarımızı eğiten, yüreklerindeki sevgiyi karşılık beklemeksizin bizlere veren bütün kadınlarımızın, bu anlamlı gününü kutluyor, ailesi ve sevdikleriyle birlikte sağlıklı ve mutlu bir hayat diliyorum.” diyerek 8 Mart Dünya Kadınlar Günü’nü kutladı.Başkan Karabacak  bayanlara yönelik bu tür programların devam edeceğini söyleyerek sözlerini noktaladı.

Gürpınar Gönülleri Fethetti 

Programda sahne alan İkbal Gürpınar etkileyici sohbet ve şiirleriyle izleyicilerin gönüllerini fethetti.Emre Ermiş’le birlikte zaman zaman ilahilerin de damga vurduğu etkinlikte tam anlamıyla bir duygu seli yaşayan hanımlar keyifli bir gün yaşarken,program öncesinde katılımcılara karanfil ve İkbal Gürpınar’ın “Elbet Bir Gün” isimli kitabı hediye edildi.Programın sonunda Darıca Belediye Başkanı Şükrü Karabacak’ın eşi Teslime Karabacak tarafından İkbal Gürpınar’a günün anısına bir çiçek takdim edildi.

 

Etiketler:   Etiket Eklenmemiş.

YorumlarHiç Yorum Yapılmamış.     'İLK YORUMU SEN YAP'

Adınız Soyadınız:

E-Postanız:

Yorumunuz:

10 + 10 = ?

 
haber yazılımı: buki