İkinci Leman Şam vakası

İlhan Şeşen'den Kurban Bayramı ile ilgili skandal ifadeler!Sanatçı İlhan Şeşen, Kurban bayramı hakkında kendisiyle yapılan bir röportajda kurban kesmeyi ve kurban bayramını ilkel bulduğunu söyledi.
24 Eylül 2015, Perşembe - 16:58

Sanatçı İlhan Şeşen, Gazeteci Halit Kakınç'ın kendisiyle yaptığı bir röportajda Kurban bayramı ile ilgili skandal ifadeler kullandı.

İşte o röportajdan bir bölüm;

''KURBAN BAYRAMINI İLKEL BULUYORUM''

- İlhan, kan sevmediğini hatta Hayvan dostu olduğunu biliyorum. Sosyal bir yardımlaşma ve toplumsal bütünleşme olarak değerlendirerek bir mesaj verir misin?

''Mesaj vermeyi de sevmem, Halit. Ancak, düşündüğümü söylemeye çalışayım. Her türlü bayramı küçükken çok severdik. Yeni elbiseler filan alır, hatta para verirlerdi… Ancak, yaşlandık mı nedir – kurban’ı – hele hele bayramını biraz ilkel buluyorum. Ortalık kan revan içinde kalıyor''

LEMAN SAM'DA SKANDAL İFADELER KULLANMIŞTI

Şeşen gibi daha önce de Leman Sam, Kurban bayramı hakkında sosyal medyadan yaptığı paylaşımla dikkat çekmişti. Sam, twitter'deki hesabından "Benim için IŞİD ile bıçağını masum bir hayvanın boğazına dayayan aynı duygudadır, IŞİD beni şaşırtmıyor" demişti. Sam, bu skandal sözler nedeniyle büyük tepki toplamıştı.

Etiketler:   Etiket Eklenmemiş.

YorumlarHiç Yorum Yapılmamış.     'İLK YORUMU SEN YAP'

Adınız Soyadınız:

E-Postanız:

Yorumunuz:

6 + 1 = ?

 
haber yazılımı: buki