İktidara yürüyoruz

30 Nisan 2015, Perşembe - 17:07

 

Milliyetçi hareket partisi Çayırova ilçe başkanı Fatih Kartal ve Kocaeli milletvekili 3. Sıra adayı Hilal Elmas Gazetemizi ziyaret ettiler

MHP Çayırova İlçe Başkanı Fatih Kartal,2014 seçimlerinde Çayırova  Belediye başkan adayı  olan İskender Turan ve ilçe yöneticileri ile bir dizi ziyaretlerde bulunan Elmas gazetemizi de ziyaret ederek çalışmaları hakkında bilgi verdi.

Elmas; bu seçim çok farklı olacak

 Önceki dönemde de milletvekili adayı olan Elmas, 2011 ve 2015 seçimleri arasında büyük bir fark olduğunu söyledi.Seçim çalışmaları için Kocaeli’nin tüm ilçelerindeki ilk çalışmalarını bitirdiklerini söyleyen Milletvekili Adayı, vatandaşların MHP’nin iktidarını beklediğini söyledi. Elmas, “ 2011 ve 2015 arasında iki kat fark görüyorum. O günden bugüne esnaf değişmedi, vatandaş değişmedi. Değişen şey vatandaşın kendisini temsil etmesini istediği kişilerdir. Bizlere ‘çok çalışın bizleri artık siz temsil edin’ ifadeleri ile yaklaşıyorlar. Her yerde inanılmaz bir ilgi ve sevgi ile karşılaşıyoruz. Ülkemiz bugünkü şartları ile MHP’nin iktidarına her anlamda ihtiyacı duyuyor. Bunu vatandaşın tüm ifadelerinde görüyoruz” dedi. 

Etiketler:   Etiket Eklenmemiş.

YorumlarHiç Yorum Yapılmamış.     'İLK YORUMU SEN YAP'

Adınız Soyadınız:

E-Postanız:

Yorumunuz:

9 + 3 = ?

 
haber yazılımı: buki