İL SAĞLIK MÜDÜRLÜĞÜ YENİ VALİLİK BİNASINDA HİZMET VERMEYE BAŞLADI

13 Mayıs 2015, Çarşamba - 10:32

 

İl Sağlık Müdürü Uzm. Dr. Mürsel DURMAZ  yaptığı açıklamada; “Uzun yıllardan beri eski adliye binasında hizmet veren   İl Sağlık Müdürlüğünün tüm birimleri ile Körfez Mahallesi  Ankara Karayolu Caddesi  No: 129 İzmit adresindeki yeni  Valilik binasına taşınma işi tamamlanarak A ve B Blok 1. kat'ta 08:30 – 17:30 mesai saatleri arasında hizmet vermeye başlamıştır. Müdürlüğümüzün yeni telefon numarası  +90 (262) 300 60 00 olup, Kocaeli halkına  kaliteli bir sağlık hizmeti verebilmek ve bunu da sürekli hale getirmek için çalışmalarımıza devam etmekteyiz” dedi.

İL SAĞLIK MÜDÜRÜ  DURMAZ   HEMŞİRELER GÜNÜ'NÜ KUTLADI.

Kocaeli  İl Sağlık Müdürü Uzm. Dr. Mürsel DURMAZ  , yeni Valilik binasındaki makamında İl Sağlık müdürlüğünde çalışan hemşirelere gül vererek Hemşireler Günü'nü kutladı.

Durmaz sözlerine  “Şahsınızda tüm hemşirelerimizin gününü kutluyor ve çalışmalarınızda başarılar diliyorum” diyerek " Eskiden hemşirelere bacı (kardeş) denirdi. Sizler hemşirelik gibi fedakar ve şefkat dolu kutsal mesleğin mensuplarısınız. Sağlık, bireylerde, vazgeçilmez ve hayatın her döneminde aynı önemi koruyan temel ihtiyaçlardan birisidir. Sağlık hizmeti veren personel içinde en önemli meslek gruplarından biri  hemşirelerdir. Hemşireler, hastalara  hizmet vermektedir. Bu nedenle,   sağlık hizmetlerinin sunulmasında ekibin bir parçası olarak önemli bir görevi özveriyle ifa eden tüm hemşirelerimizin, anlamlı günlerini, haftalarını kutlayarak topluma verdikleri hizmet; hekimlere verdikleri destek hasta ve hasta yakınlarına gösterdikleri ilgi, sevgi ve şefkat dolayısıyla kendilerine teşekkür  ediyorum, bu zor ve ulvi görevlerinde başarılar diliyorum"dedi.

 

Etiketler:   Etiket Eklenmemiş.

YorumlarHiç Yorum Yapılmamış.     'İLK YORUMU SEN YAP'

Adınız Soyadınız:

E-Postanız:

Yorumunuz:

9 + 8 = ?

 
haber yazılımı: buki