İlçe protokolü onları unutmadı!

06 Ekim 2014, Pazartesi - 19:24

 

 

Gebze Kaymakamı Mehmet Arslan, Gebze Belediye Başkan Vekili Nilay Ayran ve ilçe protokolü, bayramda vazife başında olan emniyet personeli ve Mehmetçiği ziyaret ederek bayramlaştı.

 

İlçe protokolü Fatih Devlet Hastanesi acil servisinde tedavi gören vatandaşları ve görevli personeli ziyaret ederek bayramlarını tebrik ederek çiçek takdim etti

 

 

MEHMETÇİKLE BAYRAMLAŞTILAR

Gebze ilçe protokolü, bayramda vazife başında olan emniyet ve jandarma personelini ziyaret ederek Kurban bayramlarını tebrik etti. Gebze Kaymakamı Mehmet Arslan, Gebze Belediye Başkan Vekili Nilay Ayran’ın da hazır bulunduğu ziyaretlerin ilk durağı İlçe Emniyet Müdürlüğü oldu. Protokolü müdüriyetin kapısında karşılayan İlçe Emniyet Müdürü Güner Yılmaz’ın yanı sıra vazife başında olan görevli emniyet mensupları da bayramlaşmada hazır bulundu. Bayramın huzur içerisinde geçmesi için vazife başında olan emniyet personelinin bayramını tebrik eden ilçe protokolü daha sonra İlçe Jandarma Karakolu’na geçti.

ACİL ŞİFALAR DİLEDİLER

Protokol mensupları, İlçe Jandarma Komutanı Yüzbaşı Emre Doğangüzel ve görevli personelin yanı sıra, vatani görevlerini Gebze’de yapan Mehmetçiklerin bayramlarını tebrik etti. Ziyaretler, hatıra fotoğraflarının çekilmesiyle sona erdi. Kaymakam Mehmet Arslan ve Başkan Vekili Nilay Ayran daha sonra Gebze Fatih Devlet Hastanesi acil servisinde tedavi gören hastaları ziyaret ederek acil şifalar diledi. Bayramda görev başında olan nöbetçi sağlık çalışanlarının da Kurban bayramlarını tebrik eden ilçe protokolü vatandaşlara çiçek takdim etti.

Etiketler:   Etiket Eklenmemiş.

YorumlarHiç Yorum Yapılmamış.     'İLK YORUMU SEN YAP'

Adınız Soyadınız:

E-Postanız:

Yorumunuz:

10 + 4 = ?

 
haber yazılımı: buki