İlçeler değerlendirilecek!

23 Kasım 2015, Pazartesi - 13:24

MHP Kocaeli İl Teşkilatı’nın kent genelinde yapacağı değerlendirme toplantılarının tarihi netleşti. 1 Aralık’ta başlayacak toplantılar, 16 Aralık’ta sona erecek.

1 Kasım seçimlerindeki büyük oy kaybından sonra sıkıntılı günler geçiren MHP’de Kocaeli Teşkilatı, 12 ilçede yapacağı daraltılmış toplantı tarihlerini belirlendi. Basın toplantısı düzenleyen İl Başkanı Aydın Ünlü, toplantıların 1 Aralık’ta Başiskele’de başlayacağını ve 16 Aralık’ta Körfez’de sona ereceğini duyurdu. Ünlü, “MHP’nin 7 Haziran’da yükselen 1 Kaım’da düşen trendinin analizlerini yapıp, kendi bilgilendirme toplantılarını gerçekleştirecektir. Kocaeli Teşkilatı için anlam ifade eden toplantılar olacaktır” dedi.

 GENEL MERKEZİN YANINDAYIZ

Toplantılardan çıkacak sonuçların rapor haline getireceğini ve bu raporların MHP’ye sunulacağını söyleyen 2019 seçimlerinin alt yapı çalışmalarına başlayacaklarını vurgulayan Ünlü, “Tüm dava arkadaşlarımızın toplantılara katılımı bizim için önemlidir” diye konuştu. Diğer yandan Ünlü, Meral Akşener’in olası genel başkanlık adaylığıyla ilgili bir soruya da yanıt verdi. Aydın Ünlü, “Biz Genel Merkezimizin yanında olmaya devam edeceğiz” ifadelerini kullandı.

 ATLA TERAPİYE ELEŞTİRİ

İl Başkanı Ünlü,  Kocaeli Üniversitesi ve Kartepe Belediyesi’nin duyurularını yaptığı ‘Atla terapi’ programlarına da değindi. Engelli vatandaşlara yönelik olan yöntemle ilgili Ünlü, “Kartepe Belediye Başkanımıza teşekkür ediyoruz. Toplumu hasta yapmışlar, şimdi at ile terapi yapacaklarmış. Yani toplumun hasta olduğunu kendileri bile anlamışlar. Yapsınlar görelim bakalım. Kendilerine teşekkür ediyoruz” sözlerine yer verdi.

 İLÇE TOPLANTI TARİHLER

1 Aralık Salı: Başiskele

2 Aralık Çarşamba: Kandıra,3 Aralık Perşembe: Dilovası,4 Aralık Cuma: Kartepe,7 Aralık Pazartesi: Gölcük,8 Aralık Salı: Darıca,9 Aralık Çarşamba: Çayırova,10 Aralık Perşembe: İzmit,11 Aralık Cuma: Gebze,14 Aralık Pazartesi: Karamürsel,15 Aralık Salı: Derince,16 Aralık Çarşamba: Körfez

 

Etiketler:   Etiket Eklenmemiş.

YorumlarHiç Yorum Yapılmamış.     'İLK YORUMU SEN YAP'

Adınız Soyadınız:

E-Postanız:

Yorumunuz:

2 + 8 = ?

 
haber yazılımı: buki