İlçeProtokolünden Emniyet Müdürlüğüne Ziyaret

10 Nisan 2015, Cuma - 17:29

 

 

Polis Teşkilatı kuruluşunun 170. yıldönümü münasebetiyle  Dilovası İlçe Protokolü  İlçe Emniyet Müdürü Erkan Gürbüz'ü makamında ziyarette bulundu.

 

Dilovası İlçe Emniyeti ziyaretine Dilovası Kaymakamı Hulusi Şahin, Dilovası Garnizon Komtanı Deniz Barış Keser,Dilovası Belediye Başkanı Ali Toltar, Ak Parti Dilovası İlçe Başkanı Osman Akbulut ve yönetimi ve Ak Parti Dilovası SKM Başkanı İhsan Şanlı katıldı.

 

Polis Teşkilatı kuruluşunun 170. yıldönümü münasebeti ile İlçe Emniyet Müdürlüğü'nde 170. yıl pastası İlçe Protokolü eşilğinde kesildi.

 

"EMNİYET TEŞKİLATLARIMIZ HİZMETLERİNİ YÜKSEK BİR ŞUURLA YAPMAKTADIR"

Emniyet Teşkilatımızın yasalar çerçevesinde kamu düzeninin korunması, halkımızın can ve mal güvenliğinin sağlanması gibi devletin asli görevlerini layıkıyla yerine getirdiğini belirten Dilovası Kaymakamı Hulusi Şahin; " Şerefli mazisinden ve milletinden aldığı güçle, topluma güven veren hizmetlerini yüksek bir şuurla ve halkla beraber en iyi şekilde devam ettireceğine inancımız tamdır. Bugün Polis Teşkilatımız 170 yaşındadır. Geçen bu sürede Polis teşkilatımız gittikçe güçlenmiş, bugün modern araç ve gereçlerle donatılmış, teknolojik alt yapıya sahip bir konuma gelmiş, modern bir polis teşkilatı konumundadır.  Polis Teşkilatımızın kuruluş yıldönümü vesilesiyle şehitlerimizi rahmetle, gazilerimizi ve şerefle emekli olmuş polislerimizi minnetle yad ediyor, halen büyük bir özveri ve hizmet aşkıyla çalışan polislerimize de zor görevlerinde başarılar diliyorum." dedi.

 

"MİLLETİMİZİN SEVGİSİ VE GÜVENİ HEP ARKANIZDA"

Makamında ziyaret ettiği  İlçe Emniyet Müdürü Erkan Gürbüz ve teşkilat mensuplarının polis haftasını kutlayan Dilovası Belediye Başkanı Ali Toltar; " 170 yıldır görevini her şartta ve konumda devam ettiren ülkemizin ve milletimizin huzur ve güvenliğinin sağlanması, birlik ve beraberliğimizin devamı için gece gündüz çalışan Emniyet Teşkilatı’nın bu gurur gününde onları içtenlikle kutluyorum. Ülkemizin bölünmez bütünlüğünü, halkımızın can ve mal emniyetini korumak, huzur ve güven ortamını tesis etmek için büyük bir özveri ile çalışan ve bu uğurda hiçbir fedakârlıktan kaçınmayan Polis Teşkilatımız, milletimizin kendisine olan güveni ve sevgisini arkasına alarak, övgüye değer başarılarına da devam emektedir. Bu onurlu mesleği büyük bir özveriyle yapan başta ilçemizin güven ve huzur şehri olmasında görev alan Dilovası İlçe Emniyet Müdürlüğü personeli olmak üzere, bütün Emniyet Teşkilatı mensuplarına teşekkürlerimi sunuyorum. Polis Teşkilatımızın kuruluş yıldönümü vesilesiyle şehitlerimizi rahmetle, gazilerimizi ve şerefle emekli olmuş polislerimizi minnetle yad ediyor, halen büyük bir özveri ve hizmet aşkıyla çalışan polislerimize de zor görevlerinde başarılar diliyorum" dedi.

 

"POLİS TEŞKİLATI ÜLKE GÜVENLİĞİNİ SAĞLAMAK İÇİN GECE GÜNDÜZ ÇALIŞIYOR"

Polis Teşkilatı’nın ülke güvenliğini sağlamak için gece gündüz demeden çalıştığını ifade eden Ak Parti Dilovası İlçe Başkanı Osman Akbulut; "Halkımızın huzur ve güvenliğini sağlamak için görev yapan Emniyet Teşkilatı’nın tüm mensuplarının Polis Haftası’nı kutluyor, teşkilatın her kademesinde hizmet vermiş şehit polislerimizi rahmetle anıyorum. Ayrıca görevleri başındaki fedakâr polislerimizin ve bütün teşkilat mensuplarının çalışmalarında başarılar diliyorum" dedi.

 

MOBESE GÖRÜNTÜLEME MERKEZİNİ İNCELEDİLER

Dilovası'nda 89 noktada aktif olan Mobeseler hakında Dilovası İlçe Emniyet Müdürü Erkan Gürbüz'den bilgi alan İlçe Protkolü, Mobese Görüntüleme Merkezinde incelemelerde bulunarak Dilovası'nı 89 noktadan izlediler.

 

Etiketler:   Etiket Eklenmemiş.

YorumlarHiç Yorum Yapılmamış.     'İLK YORUMU SEN YAP'

Adınız Soyadınız:

E-Postanız:

Yorumunuz:

7 + 5 = ?

 
haber yazılımı: buki