İYİ Parti Çayırova Belediye Başkan Adayı İlhami Bayrak’a hayırlı olsun ziyaretleri devam ediyor. Son olarak Çayırova Bayburtlular Genç Osman Derneği Başkan Adayı Bayrak’ı ziyaret ederek seçim öncesinde desteklerini sundular.

Çayırova Belediye Başkan Adayı İlhami Bayrak’ın adaylığının Çayırova için bir fırsat olduğunu dile getiren Dernek Başkanı Akbaş, “İlçemizin yetiştirdiği önemli bir kardeşimiz olan İlhami Bayrak’ın her daim yanındayız” dedi.

“İLHAMİ BAYRAK’IN YANINDAYIZ”

İYİ Parti Çayırova İlçe Teşkilat binasında gerçekleşen ve İlçe Başkanı Mehmet Şeref Uzunal ile yönetiminin de katıldığı ziyarete Çayırova Bayburtlular Genç Osman Derneği Başkanı Celal Akbaş, Dernek Yöneticileri ve üyeleri katıldı. Başkan Adayı Bayrak’a hayırlı olsun dileklerini ileten Dernek Başkanı Akbaş: “Kıymetli bir hemşerimizin, Çayırova’da bu önemli göreve talip olması bizleri memnun etti. İlhami Bayrak ismi bizim için bir hemşeriden daha fazlasını ifade etmektedir. Başkan Adayımıza çıkmış olduğu bu yolda başarılar diliyor ve yanında olduğumuzu belirtmek istiyorum” dedi.

“DERNEKLERİMİZLE GURUR DUYUYORUZ”

Yapılan ziyaretten duyduğu memnuniyeti dile getiren Çayırova Belediye Başkan Adayı İlhami Bayrak ise hemşerilerine yoğun teveccühlerinden ötürü teşekkür ederek: “Bugün sizleri yanımda görmek beni çok mutlu etti. Bayburt Genç Osman Derneği ilçemizde faaliyet gösteren ve gelenek, göreneklerimizin yaşatılması adına ciddi bir emek harcayan köklü ve saygın bir sivil toplum kuruluşudur. Kendimi bu ailenin bir ferdi olarak görüyorum ve hepsiyle gurur duyuyorum. Çayırovamızda ki tüm hemşeri derneklerimizi; ilçemize kültürel manada önemli katkılar sunan birer okul olarak değerlendiriyorum. Bu dernekler sayesinde gelenek, örf ve adetlerimizin gelecek nesiller aktarımı bizler için çok değerlidir” şeklinde konuştu.