“İlk Ateşi 1995 Yılında Biz Yaktık”

“İlk Ateşi 1995 Yılında Biz Yaktık”
12 Mart 2016, Cumartesi - 23:18

1994 yılında rahmetli Ahmet Pembegüllü’nün Milli Görüş bayrağı ile Gebze Belediye Başkanlığını almasının ardından Gebze’nin hizmete kavuştuğunu ve hala geçen bunca yıla rağmen o zaman yapılan hizmetlerin kaymağının yendiğini ifade eden Saadet Partisi Gebze İlçe Başkanı Necati Korkmaz, kendilerinin o zaman Gebze’nin il olması için ilk mücadeleyi başlattıklarını hatırlattı.

Gebze kamuoyunda STK’ların ve diğer Siyasi Teşkilatların il olmak için çeşitli açıklamaların yapıldığını ifade eden Saadet Partisi Gebze İlçe Başkanı Necati Korkmaz, kendilerinin Gebze’nin menfaatine olan her türlü oluşumda ve platformda destek olmaya hazır olduklarının altını çizdi.

“ÖNCÜLÜĞÜNÜ BİZ YAPTIK HER ZAMAN DESTEK OLURUZ”

Gebze’nin il olması için en büyük çabayı sarf etmiş bir teşkilatın yok sayılarak sanki yeni ve ilk defa ortaya çıkan bir fikir gibi kamuoyuna sunulan bu çalışmaya anti parantez yaparak konuyu halkımıza aydınlatmak istediklerini söyleyen Başkan Korkmaz, “Biz Gebze’yi Milli Görüş ile aldığımız ilk 1994 yılında kimsenin değil ufku hayallerinde bile yoktu şehrimizin il olma fikri. Kent adeta gece kondu cennetine dönmüş çöp yığınlarından dağlar oluşmuş asfalt değil stabilize yolları dahi olmayan koskocaman bir köy görünümlü kentti Gebze. Elhamdülillah beslemeyi çekerek hizmete başlayan rahmetli Başkanımız Ahmet Pembegüllü’nün çalışmaları ile çok kısa bir sürede Gebze kendisini aşmış ve Anadolu da ki bir çok ilden daha büyük olmuştu. İşte biz o zaman Başkanımızın ileri görüşlülüğü ve Milli Görüş’ün Halka Hizmet Hakka Hizmettir düsturu ile başlattığımız Gebze il olsun çalışmasını yaptık. Bir çok platformda o zaman destek bulan çalışma şimdi uzun bir aradan sonra tekrar gündeme geldi. Biz bu anlamda öncüsü olduğumuz bir çalışmaya destek olmaktan her zaman gurur duyarız.” dedi.

Etiketler:   Etiket Eklenmemiş.

YorumlarHiç Yorum Yapılmamış.     'İLK YORUMU SEN YAP'

Adınız Soyadınız:

E-Postanız:

Yorumunuz:

2 + 1 = ?

 
haber yazılımı: buki