İLK-ÇEV İzcilik Kulübü, Kaymakam Mehmet Arslan’ı Ziyaret Etti

21 Nisan 2015, Salı - 21:20


İLK-ÇEV İzcilik Kulübü, Gebze Kaymakamı Mehmet Arslan’ı makamında ziyaret etti.
Ziyarete kulüp liderleri Tuncay Başoğlu,Dinçer Ekinci,yönetim kurulu üyesi Mustafa Çelikbilek,Safa Tonyalı ve izciler iştirak etti.

2006 yılında, Gebze de YAŞANILABİLİR BİR TOPLUM; YAŞANILABİLİR BİR ÇEVRE anlayışıyla kurulan, Gebze İlim Kültür ve Çevre Derneği İLKÇEV, kurulduğu günden bu yana bu anlayışla çalışmalarına devam etmektedir.DERNEĞİMİZ Salı Seminerleri, Yaz Okulları, Salon Programları, Pazar Buluşmaları, Cuma sohbetleri, Kritik Analitik Düşünce Etkinlikleri, Kur-an ın Anlamı ile Buluşma Okumaları, Çevre organizasyonlar, Sosyal sorumluluk projeleri ve çeşitli sportif,sanatsal ve sosyal etkinlikleriyle, çalışmalarına tüm hızıyla devam etmektedir.
Ayrıca 2008 yılından beri İzcilik alanında çok değişik çalışmalara imza atan derneğimiz, bu kapsamda bugüne kadar onlarca mahalli ve milli kamp yapmış ve halen izcilik çalışmalarını yoğun bir biçimde sürdürmektedir.
Tuncay Başoğlu beraberindeki heyet ile getirdikleri kulüp izci fularını Kaymakam Mehmet Arslan’a takdim ederek ilgi ve desteklerinden dolayı teşekkür ederek, uğurlama programına davet etti.
Kaymakamımız Mehmet Arslan ise, kulübü tanımak, faaliyetlerini duymaktan memnun olduklarını söyleyip sivil toplum kuruluşlarının toplum hayatındaki önemini vurgulayarak ,ülkemizin bu tür yerlere olan ihtiyaçları karşılamak için daha çok çalışmamız gerekliliği ve sayımızın artması temennisi ile çalışmalarda başarılar diledi.

Etiketler:   Etiket Eklenmemiş.

YorumlarHiç Yorum Yapılmamış.     'İLK YORUMU SEN YAP'

Adınız Soyadınız:

E-Postanız:

Yorumunuz:

7 + 3 = ?

 
haber yazılımı: buki