İlk İftar Sofrası Yenimahalle’de Kuruldu

Her yıl Ramazan ayında toplumsal birliktelik, kaynaşma ve manevi duyguları yüceltme amacıyla sokak iftarları düzenleyen Çayırova Belediyesi, ilk iftar sofrasını Yenimahalle’de kurdu.
19 Haziran 2015, Cuma - 15:43

 Belediye Başkanı Şevki Demirci, AK Parti Çayırova İlçe Başkanı Zafer Kılıç, İlçe Milli Eğitim Müdürü Şener Doğan, AK Parti ve Cumhuriyet Halk Partisi Belediye Meclis Üyelerinin bulunduğu iftar programına mahalle sakinleri de büyük ilgi gösterdi.

7’den 70’e vatandaşların ilgi gösterdiği programda iftar sofralarını ziyaret ederek herkese hayırlı Ramazanlar dileyen Belediye Başkanı Şevki Demirci, yine iftarını vatandaşlarla birlikte açtı. İftar öncesi Menderes Caddesi’nde kurulan sofralarını teker teker ziyaret eden Demirci, yine iftarın ardından Demirsaç İlköğretim Okulu önünde düzenlenen etkinliklere katıldı.

Geçtiğimiz yıla göre bu yıl biraz daha farklı bir ramazan ayı geçireceklerini ifade eden başkan Şevki Demirci, çocuklara patlamış mısır, Osmanlı macunu ve pamuk şeker ikramında bulundu. Sahne oyunlarının ve gösterilerin iftar programlarının ardından devam edeceğini hatırlatan Demirci, çocuklarla birlikte bir süre gösterileri izledi.

Etiketler:   Etiket Eklenmemiş.

YorumlarHiç Yorum Yapılmamış.     'İLK YORUMU SEN YAP'

Adınız Soyadınız:

E-Postanız:

Yorumunuz:

3 + 3 = ?

 
haber yazılımı: buki