İLK RUHSATLI MECLİS

Çayırova Belediye Ekim Ayı 2.ci Meclisi Gerçekleşti Mecliste Yapılacak Olan Hizmetler Gündemi Oluşturdu.
14 Ekim 2014, Salı - 17:37

Ekim ayı meclisi sakin bir ortamda geçti birlik ve beraberlik mesajlarının verildi meclis toplantısında açılış konuşmasını gerçekleştiren Çayırova belediye başkanı Şevki Demirci Ülke gündemi ile yaptığı sağduyu mesajları verdi. Ayrıca Helikopter kazası ayrıca Sivas’ta kazada hayatını kaybeden emniyet ve askeri pilotlar için Allahtan rahmet diledi. Ülkemizde huzurun bir an önce kardeşlik duygularımızı on planda tutup hep birlikte kol kola verip üstesinden geleceğiz diyerek sözlerini noktaladı.
CHP. Honca, Halk Acilen Cep Terminali İstiyor
Ekim ayı meclis toplanasında gündem ile ilgili konuşma yapan CHP Meclis üyesi Abdulkadir Honca yaptığı konuşmasında yapılacak hizmetleri bir an önce hayata geçirmemiz lazım diyerek acilen Cep terminali hizmete geçirmesini diledi
 Çayırova halkı 50 TL ye memleketinden Gebze otogarına geliyor gece vakti toplu taşıma olmadığından dolayı 70 TL taksi ücreti ödemek zorunda kaldığını belirtti. Ayrıca sınırlarımızın geri kazanılmasını belirterek Çayırova halkı bir tek Fatih caddesinde ailesi ile birlikte hafta sonu stresini atıyor niye bizim denizim yok niye benim halkım ailesi ile birlikte deniz havası alamıyor diyerek bir an önce birlikte halkımız için atacağımız hizmetlere ortak adım atalım dedi.
SP. Özçelik, İnşallah Yatırımlar Sekteye Uğramaz
2014 2015 Mali yatırımlar hakkında konuşma yapan SP Çayırova belediye meclis üyesi Zeki Özçelik yaptığı açıklamada yapılacak hizmetler konusunda Çayırova halkımıza en iyi şartlarda yaşanılabilir bir ilçe için desteğe hazırız ama çalışmaları incelediğimizde ciddiyetsizlik almış başını gidiyor dedi. Lafta değil icraat bekliyoruz diyerek uygun bu Per formasyon raporu beni tatmin etmemiştir diyerek bütçe çalışmaları daha ciddi bir şekilde yapılmasını istedi. Başkan Şevki Demirciyi borç ödeme konusunda ayrıca tebrik ettiğini her yapılan doğru adımların yanında olacaklarını belirtti
Başkan Demirciden Ruhsat Müjdesi
Başkan Demirci, Mecliste yaptığı açıklamada Halkımıza verdiğimiz sözlerin her zaman arkasında olduklarını belirti. Artık Çayırovamıza Hizmet Hamlesi başlamış bulunmakta. Kocaeli büyükşehir ile atacağımız hizmetlerin altında birlikte imzamız var diyerek herkes rahat olsun dedi.  Muhalefet meclis üyelerine seslenerek herkes rahat olsun Çayırova’da yaşayan halkımıza en iyi hizmeti yaparak gönülleri feht edeceğiz dedi. Ayrıca Çayırova Belediyesi İskânı alındı artık ruhsatımız var diyerek Meclisten müjdeyi verdi. Ekim ayı meclisi bir sonraki oturumu 4 Kasım 2014 Salı günü Saat 15.00 de yapılacak.
 

Etiketler:   Etiket Eklenmemiş.

YorumlarHiç Yorum Yapılmamış.     'İLK YORUMU SEN YAP'

Adınız Soyadınız:

E-Postanız:

Yorumunuz:

2 + 2 = ?

 
haber yazılımı: buki