İlk ziyareti Gebze kaymakamına yaptılar

İlk ziyareti Gebze kaymakamına yaptılar
15 Nisan 2016, Cuma - 20:46

6 ay önce Gebze Bölgesinde faaliyet gösteren, 15 STK'nın bir araya gelerek kurmuş olduğu Gebze Sivil Dayanışma Platformu ilk ziyaretini Gebze Kaymakamı Mehmet Arslan'a yaptı. Ziyarette Platformun kuruluş amacı ve yapacağı faaliyetler konuşuldu. Platform, Öncelikle Gebze bölgesinin toplumsal, sosyal ve ahlaki sorunlarına çözüm bulmak, yine Ülkemizin içinde bulunduğu temel meselelere Bölge olarak katkıda bulunmak için her türlü desteği sağlamaya hazır olduklarını belirttiler. 

DOĞU VE GÜNEYDOĞU İLE KÖPRÜ KURACAKLAR
Bu amaçla ilk olarak, doğu ve güneydoğudaki mağdur ailelere destek projesi' ni devreye sokarak bölgemizle Doğu ve Güneydoğu bölgeleri arasında sıcak bir köprü kurmak istediklerini, bu amaçla çalışmalara başladıklarını ifade ettiler.

KAYMAKAM ARSLAN MEMNUNİYETİNİ DİLE GETİRDİ
Gebze Kaymakamı Mehmet Asrlan’da, Gebze Sivil Dayanışma Platformu'nun kurulmasından çok memnun olduğunu, Platform temsilcilerinin birçoğunu tanıdığını ve kendi sahalarında çok verimli çalışmalar yapan bu arkadaşların Platform çatısı altında çok daha güzel islere imza atacağına inandığını belirtti. Yine yapılacak olan bu ilk projenin çok güzel bir proje olduğunu ve Ülkemizin Doğu ile batısı arasında çok güzel bir köprü kurulacağını adeta bir macun gibi kaynaşma sağlayacağını ifade etti. 
Son olarak Platform temsilcileri, Ülkemizin içinde bulunduğu bu hassas dönemde, Bölgemiz ve Ülkemiz için STK lara düşen ne vazife varsa yapmaya hazır olduklarını ifade ettiler. 
Gebze Kaymakamı Mehmet Arslan'ın teşekkür konuşması ve toplu çekilen Fotoğraflarla ziyaret sona erdi.

Etiketler:   Etiket Eklenmemiş.

YorumlarHiç Yorum Yapılmamış.     'İLK YORUMU SEN YAP'

Adınız Soyadınız:

E-Postanız:

Yorumunuz:

1 + 4 = ?

 
haber yazılımı: buki