İLKÇEV, Başarılı Sporculara İzciliği Tanıttı!!!

İLKÇEV, Başarılı Sporculara İzciliği Tanıttı!!!
05 Şubat 2016, Cuma - 00:26

 
Gebze Gençlik Hizmetleri ve Spor İlçe Müdürlüğüne bağlı sporcularımız Gebze Gaziler Dağı İzci evinde İLKÇEV İzci Liderleri eşliğinde Kamp Yeri Belirleme, Kamp Ateşi Yakma, Doğada Yön Bulma ve İzciliğe Yönelik Eğitsel Oyunlar oynadı.
 
Gebze Gaziler Dağında başarılı sporcularımız ve antrenörlerimizle bir araya gelen Gebze Gençlik Hizmetleri ve Spor İlçe Müdürü Gökhan YAVAŞER dopingin zararları hakkında bilgiler verdi. 
 
Etkinliğimize  Gebze Gençlik Hizmetleri Spor İlçe Müdürü Gökhan Yavaşer, Gebze Salon Amiri Fatih Aker, Gebze Gençlik Merkezi Müdürü Köksal Turan, Gebze Gençlik Lideri Ekrem Tüyyüz, Gebze Ghsim Voleybol Antrenörü Gülsu Çelik Ayan, Gebze İlim Kültür ve Çevre Kulübü Derneği (İLKÇEV) İzci Liderleri Sıddık Ayçiçek,Zahid Çevik,Esat Ünal, Kağıtspor Kulübü Gebze Koordinatörü Feyyaz Karabıyık katılım sağladı.
 
Gebze İlim,Kültür ve Çevre Kulübü Derneği(İLKÇEV),Gençlik Komisyonu Başkanı Safa Tonyalı yaptığı açıklamada;İLKÇEV olarak gençliğin faydasına yapılan tüm faaliyetlere,ellerinden gelen gayreti gösterdiklerini belirterek,keyifli ve dolu dolu bir gün geçirmelerinde emeği geçen herkese teşekkür etti.

Etiketler:   Etiket Eklenmemiş.

YorumlarHiç Yorum Yapılmamış.     'İLK YORUMU SEN YAP'

Adınız Soyadınız:

E-Postanız:

Yorumunuz:

5 + 7 = ?

 
haber yazılımı: buki