İLKÇEV Gençlik Projesi Tam Gaz Devam Ediyor!!!

Gebze İlim Kültür ve Çevre Kulübü Derneği (İLKÇEV),
25 Ağustos 2015, Salı - 17:31

Gençlik ve Spor Bakanlığı’nın 2014 yılı Gençlik Projeleri Destek programı kapsamında, İLK-ÇEV tarafından yürütülen “Sanayi Bölgesi Gebze’de, Çocuklar İzcilikle Tanışıyor” Projesi ile gençlere yönelik boyatopu (paintball) etkinliği düzenledi.

Gençlerin boş zamanlarını faydalı ve eğitici meşgalelerle doldurup eğlendirerek öğretmeyi amaçlayan faaliyetlerine bir yenisini ekleyen İLK-ÇEV, gençlerin talepleri doğrultusunda boyatopu etkinliği düzenlendi.

Kırmızı ve mavi takım olarak ikiye ayrılıp senaryo eşliğinde hünerlerini sergileyen gençler, etkinlik sonrası tatlıkuyu vadisinde yapılan ikram ve muhabbetle etkinliği tamamladı.

İLK-ÇEV Gençlik Komisyonu Başkanı ve Proje Üyesi Safa Tonyalı; “Gençliğin dostluk, kardeşlik, birliktelik oluşturarak takım ruhu bir olmak birlikte diri olmak felsefesi olan İLK-ÇEV Gençlik, Spor ve İzcilik Kulübü’nün bu tarz etkinliklerle gençlerin gelişimine katkıda bulunmayı amaç edindiklerini söyleyerek herşey geleceğimizin teminatı gençler ve gençlik için” diye konuştu.

 

Etiketler:   Etiket Eklenmemiş.

YorumlarHiç Yorum Yapılmamış.     'İLK YORUMU SEN YAP'

Adınız Soyadınız:

E-Postanız:

Yorumunuz:

1 + 10 = ?

 
haber yazılımı: buki