İMH Mutlu Çocuk’ta eğitim başladı

İMH Mutlu Çocuk’ta eğitim başladı
29 Eylül 2016, Perşembe - 16:09

Yeni binasında hizmet veren Mutlu Çocuk Mektebi’nde kayıtlar sürüyor.Gebze İnsan ve Medeniyet Hareketi’ne bağlı olarak faaliyet gösteren Mutlu Çocuk Mektebi 2015-2016 eğitim öğretim dönemine yeni yerinde başladı. 26 Eylül 2016 Pazartesi günü başlayan yeni eğitim öğretim dönemiyle ilgili kayıtlar ise devam ediyor.

4-6 YAŞ GRUBUNA FERAH ORTAMDA EĞİTİM VERİLİYOR

Alanında uzman öğretmenler ve eğitimcilerin görev aldığı okul öncesi eğitim, Gebze İnsan ve Medeniyet Hareketi’nin tam donanımlı sınıflarında ve nezih bir ortamda veriliyor. Oyun ortamında öğrenme imkanının sunulduğu okul öncesi eğitimde çocuklara temel dini bilgiler, Kur’an’ı Kerim öğretimi, sosyal etkinliklerle temel el becerileri (kesme, yapıştırma, boyama ve motor eğitimi) öğretiliyor.

YENİ YERİNDE HİZMET VERECEK

Gebze İnsan ve Medeniyet Hareketi tarafından yapılan açıklamada, 4-6 yaş arası çocuklara yönelik olarak faaliyet gösteren okul öncesi eğitim Gebze İMH’nin yeni binasında hizmet verecek. Okul öncesine kayıt yaptırmak isteyen veliler başvurularını derneğin Hacı Halil Mahallesi Ali Rıza Efendi Caddesi 1231 Sok. NO: 4 Gebze adresine bizzat başvurarak, veya  0 545 443 40 41 No’lu telefonla görüşerek bilgi alabilecek.

 

Etiketler:   Etiket Eklenmemiş.

YorumlarHiç Yorum Yapılmamış.     'İLK YORUMU SEN YAP'

Adınız Soyadınız:

E-Postanız:

Yorumunuz:

1 + 3 = ?

 
haber yazılımı: buki