İMH'de kayıtlar başlıyor

Gebze İnsan ve Medeniyet Hareketi Eğitim Komisyonu'nun ı. 16 Haziran-18 Temmuz 2014 tarihleri arasında gerçekleşecek Yaz Okulu'na kayıtlar başladı
27 Mayıs 2014, Salı - 15:33

Kur’an’ı Kerim, temel dini bilgiler, tecvid ve öğrencilerin şahsiyet gelişimini sağlamak amacıyla değerler eğitiminin verileceği yaz okuluna 2. sınıftan 7. sınıfa kadar öğrenim gören öğrenciler kayıt olabilecek. Gebze İMH eğitim komisyonu yetkilileri, kayıtların kontenjanla sınırlı olduğunu belirterek, öğrenci velilerinden kayıtlarını en kısa sürede yapmalarını istedi.

SPOR, SANAT VE KÜLTÜREL AKTİVİTELER DE VAR

Gebze İMH’nin uzman eğitimci ve öğretmenleri tarafından temel dini bilgilerin verileceği yaz okulunda çocukların bedensel ve ruhsal gelişimine uygun sportif ve sanatsal etkinlikler de yer alacak. Yaz okuluna devam eden öğrenciler, yüzmeden futbola, satrançtan resim ve takı tasarıma kadar yetenek ve ilgilerine uygun spor ve sanat dallarında eğitim alacak.

Yaz okuluna kayıt yaptırmak isteyen veliler Gebze İMH’nin 0 262 644 30 50 ve 0 505 920 91 54 No’lu telefonlarıyla irtibat kurabilecek.

Etiketler:   Etiket Eklenmemiş.

YorumlarHiç Yorum Yapılmamış.     'İLK YORUMU SEN YAP'

Adınız Soyadınız:

E-Postanız:

Yorumunuz:

8 + 2 = ?

 
haber yazılımı: buki