İMO Ordu’yu Ziyaret Etti

İMO Ordu’yu Ziyaret Etti
18 Mayıs 2016, Çarşamba - 12:49

İMO Kocaeli başkanı Tolga Ok, Ordu ziyaretlerinin kendilerini de mutlu ettiğini söyledi,

İnşaat Mühendisleri Odası(İMO) Kocaeli Şube Başkanı Tolga Ok ve beraberindeki yönetim kurulu üyeleri, Ordu Belediye Başkanı Enver Yılmaz ve 2005-2013 yılları arasında Kocaeli Büyükşehir Belediyesi Genel Sekreter Yardımcısı görevinde bulunan ve 2014 yılından itibaren Ordu Büyükşehir Belediyesi Genel Sekreteri görevinde bulunan Dr. Mustafa Çöpoğlu’nun özel misafiri oldular.

Ordu ziyaretine Başkan Ok ile birlikte Kahraman Bulut, Murat Balaban, Tuncay Arıcan, Aşkın Özön, Volkan Gümüş, Nevzat İlker Ural, Halil İbrahim Uzunoğlu, Bekir Güre, İbrahim Çakır, Bülent Savaşçı, Mustafa Yaşar Yoğurtçuoğlu, Levent Yılmaz, Mert Kanbur, Yılmaz Görmüş, Erhan Coşan ve Fatih Yazıcı katıldı.

DOSTLARLA BULUŞMA

Ordu Belediyesi Genel Sekreteri Mustafa Çöpoğlu, Kocaeli heyetini ağırlamaktan mutluluk duyduğunu söyledi, “Kocaeli’de kendileriyle çok yakın çalıştık. Güzel hizmetlerin yapılmasına vesile olduk.” dedi. İMO heyeti, Ordu’da samimi buluşmalar, ziyaretler gerçekleştirdi, Heyet, kentte çeşitli incelemeler yaparken, 2005-2014 tarihleri arasında İSU Genel Müdür Yardımcısı görevinde bulunan 2014 yılından itibaren ise OSKİ Genel Müdürü olan Fatih Yürük ve

2004-2014 tarihlerinde İSU Genel Müdür Danışmanı ve İZGAZ eski Genel Müdür Yardımcısı iken 2014 yılından bu zamana kadar OSKİ Genel Müdür Yardımcısı olarak görev yapan Suat Olgun’u da ziyaret ettiler.

 

 

Etiketler:   Etiket Eklenmemiş.

YorumlarHiç Yorum Yapılmamış.     'İLK YORUMU SEN YAP'

Adınız Soyadınız:

E-Postanız:

Yorumunuz:

10 + 5 = ?

 
haber yazılımı: buki