İnönü’ye Yakışır Semt Konağı Açıldı

21 Ekim 2015, Çarşamba - 15:46

Çayırova Belediyesi açmış olduğu İnönü Mahallesi Yunus Ergüz Semt Konağında  binlerce çocuğa verdiği eğitimler ve sosyal aktivitelerle yarınları inşa etmeye devam ediyor.

 

Protokol Açılışta Buluştu

Çayırova belediye başkanı Şevki Demirci, Çayırova kaymakamı Turgut Çelenkoğlu, Çayırova AK Parti ilçe başkanı Zafer Kılıç ve ilçe yönetimi, İş Adamı Yunus Ergüz, Çayırova milli eğitim müdürü Şener Doğan, Çayırova belediye başkan yardımcıları birim müdürleri, Çayırova kaymakamlığı birim müdürleri, Kocaeli AK Parti il yöneticileri Ayşin Balcılar, İdris Demir, Çayırova AK Parti belediye meclis üyeleri, STK başkanları Çayırova Mahalle muhtarları ve çok sayıda vatandaşlar açılışta yerlerini aldılar.

Öğrencilerin gösterisi büyük alkış aldı

Çayırova belediyesi jimnastik minik sporcuları, Çayırova Anadoluspor folklor ekibinin gösterisi öğrencilerin okuduğu şiirler açılışa ayrı bir güzellik kattı.

İnönü Mahallesi Yunus Ergüz Semt Konağında Eğitimler Başladı

Bilgievi ve Çocuk Kulübüne öğrenci kayıtları alan Çayırova Belediyesi, şu ana kadar Bilgievinde 300,Çocuk Kulübünde ise 90 başvuru sayısına ulaştı. Toplamda 390 başvuru alan belediye, Bilgievi ve Çocuk Kulübünü kayıtların tamamlanması ile birlikte önümüzdeki haftadan itibaren fiili olarak öğrencilerin kullanımına sunuyor. İlk ve ortaokul öğrencilerinin Bilgievinden, anaokulu öğrencilerinin ve velilerinin de Çocuk Kulübünden faydalanacağı tesis, modern derslikleri, bilgisayar laboratuvarı, kütüphanesi, seminer ve oyun salonlarıyla göz dolduruyor.

Çelenkoğlu, Emeği Geçenlere Sonsuz Teşekkür

Çayırova kaymakamı Turgut Çelenkoğlu yaptığı konuşmasında Semt Konağında, Bilgievinde Türkçe, İngilizce, Fen Bilgisi, Matematik ve hızlı okuma branşlarında kursları. İnteraktif eğitim sistemiyle de desteklenen kursların yanı sıra sosyal ve kültürel faaliyetlerle de öğrencilerin gelişimi hedef doğrultusunda. Çocuk Kulübünde de aile içi iletişim, çocuk gelişimi konularında uzman öğretmenler eşliğinde eğitime hayırlı uğurlu olsun diyerek emeği geçen herkese teşekkürlerini sundu.

Demirci, “Çocuklarımıza, Gençlerimize Yatırım Yapıyoruz”

İnönü Mahallesi Yunus Ergüz Semt Konağı açılışında konuşma yapan Çayırova Belediye Başkanı Şevki Demirci; “Belediye olarak eğitime ve sosyal, kültürel faaliyetlere çok önem veriyoruz. Semt konaklarımız, Bilgievleri, Gençlik Merkezi ve Çocuk Kulüplerimiz ile çocuklarımıza, gençlerimize yatırım yapıyoruz. Bu tesislerin sayısını arttıracağız. İnönü Mahallesi Yunus Ergüz Semt Konağı yapımında emeği geçen tüm herkese teşekkürlerini sundu ayrıca iş adamı Yunus Ergüze ayrıca şükranlarını sunarak konuşmasını sonlandırdı.

 

Etiketler:   Etiket Eklenmemiş.

YorumlarHiç Yorum Yapılmamış.     'İLK YORUMU SEN YAP'

Adınız Soyadınız:

E-Postanız:

Yorumunuz:

4 + 3 = ?

 
haber yazılımı: buki