IRZIMIZDIR ÇİĞNENEN

13 Eylül 2015, Pazar - 12:41

Son günlerde artan terör olaylarına ülke genelinde olduğu gibi bölgemizde de her kesim tarafından tepkiler çığ gibi büyüyor

. Her tarafta terörü çeşitli etkinliklerle lanetleyen vatandaşlar ve kurumlar,şehit olan Mehmetçiklerimiz içinde programlar düzenleyerek dua ediyorlar Son günlerde şehit düşen Askerlerimiz için mevlit okutan partilerden bir taneside Ak parti Çayırova ilçe başkanlığı oldu Şehit olan asker ve polisler için okutulan metlid-i şeriften önce kısa bir konuşma yapan İlçe başkanı Zafer Kılıç birlik beraberlik mesajları vererek sözlerine şöyle devam etti. “Irzımızdır Çiğnenen, Evladımızdır Doğranan Hey Sıkılmaz Ağlamazsan Bari Gülmekten Utan .! Şehitlerimiz için Yaptığımız Sohbet ve Kur’ân-ı Kerim Tilavet Programımız Hayırlara vesile olsun. Mevla’m Kur-ân’ın yüzü suyu Hürmetine Memleketimizde Oynanan oyunları bozmamızı nasip etsin İnşallah.”dedi.

Ak parti Çayırova ilçe başkanlığının düzenlediği programa katılan Çayırova belediye başkanı Şevki demirci ise yaptığı konuşmada;Ülkemizin birlik beraberliğe en çok ihtiyaç duyduğu günlerdeyiz. AK Parti Çayırova İlçe Başkanlığımızca Şehitlerimiz için düzenlenen Kur'an-ı Kerim tilavetinde bizde şehitlerimize dualarımızı gönderdik. Allah rahmet mekanlarını cennet eylesin,geride kalan ailelerine ve milletimize sabırlar diliyorum,İnşallah hep beraber el ele vererek bu karanlık günlerin üstesinden geleceğiz dedi.

Etiketler:   Etiket Eklenmemiş.

YorumlarHiç Yorum Yapılmamış.     'İLK YORUMU SEN YAP'

Adınız Soyadınız:

E-Postanız:

Yorumunuz:

4 + 3 = ?

 
haber yazılımı: buki