İşadamlarından Dilovası Belediyespor’a destek

29 Kasım 2015, Pazar - 12:28

Kocaeli 1’nci Amatör Küme C Grubu’nda şampiyonluk mücadelesi veren Dilovası Belediyespor ‘a Dilovası işadamları Yahya Yılmaz ve Enver Yıldırım’dan tam destek geldi.

 

Kocaeli Amatör ligin önemli spor kulüplerinden Dilovası Belediyespor yönetimi başarıyla geçirdiği ilk yarının ardından kulübün maddi sorununu çözmek için kolları sıvadı. Kocaeli Amatör liginde 8 takım ve yaklaşık 300 gencin amatör olarak spor yaptığı Dilovası Belediyespor’da yönetim gençlerin önünü açmak ve kulübün daha iyi şartlarda liglere devam etmesini sağlamak için çalışmalarına hız verdi.

YÖNETİMDEN İŞADAMLARINA ZİYARET

Yaklaşık bir ay önce Recep Laç’ın Başkanlığında oluşturulan yeni yönetim geçmiş yıllarda kulübün yaşadığı sıkıntıları göz önüne alarak maddi sorunun çözülmesi için kapı kapı dolaşmaya başladı. Dilovası Belediyespor Kulüp Başkanı Recep Laç, Kulüp Yöneticileri Cemil Daşdemir, Barış Ateş ve Denetim Komisyonu üyesi Bekir Dursun Dilovası’nda faaliyet gösteren Bahattinoğlu Hafriyat ve İnşaatın sahibi Yahya yılmaz ve ENAD Hafriyat’ın sahibi Enver Yıldırım’ın kapısını çalarak kulübe destek istediler.

BAŞARI DOLU BİR SEZON GEÇİRİYORUZ

Ziyaretlerde maddi sorunlar yaşadıklarını dile getiren Başkan Laç, “Kulübümüz A Takım başta olmak üzere 8 ayrı takımla Kocaeli amatör liginde güzel başarılara imza atıyoruz. Bu başarıların daim olması için kulübümüzün öncelikli olarak maddi sorunlarını aşmamız gerekiyor. U 15’lerde Türkiye Şampiyonası’na katılma hakkı kazandık. A Takımımız liderin 5 puan önünde ligin ilk yarısını bitirdi. U 17 takımımız inşallah alacağı iki maçla Türkiye Şampiyonasına katılma hakkı kazanacak. Başarılı bir sezon geçiriyoruz. İşte bu başarıların mimarları bu kentin işadamları, esnafı, sanayicisi, kamu kurumları ve siyasileri olmalıdır diyerek kulübün maddi sorununu çözmek için destek turuna çıktık.

İŞADAMLARINDAN 5’ER BİN LİRALIK DESTEK

Kulüp Başkanı Recep Laç ve yöneticilerini oldukça güzel karşılayan işadamları Yılmaz ve Yıldırım, Dilovası’nın çocuklarının kötü alışkanlıklardan kurtulması ve gençlerin spor yapmaları için ellerinden gelen her türlü desteği sunacaklarını belirterek 5’er bin lira destek verdiler. İşadamları Yılmaz ve Yıldırım, Dilovası Belediyespor’un ilçenin önemli bir markası olduğunu ve Dilovası Belediyespor’un ilçenin dışa açılan yüzü olduğunu vurgalayarak, kulübün son zamanlarda aldığı başarılardan gurur duyduklarını ve Dilovası’nın çocuklarının kötü alışkanlıklar yerine spor aktiviteleri içerisinde başarılar göstermesi için her zaman Dilovası Belediyespor’un yanında olacaklarını belirttiler.

 

Etiketler:   Etiket Eklenmemiş.

YorumlarHiç Yorum Yapılmamış.     'İLK YORUMU SEN YAP'

Adınız Soyadınız:

E-Postanız:

Yorumunuz:

1 + 9 = ?

 
haber yazılımı: buki