İstikrarın ve Büyümenin Tek Anahtarı Ak Parti’dir

İstikrarın ve Büyümenin Tek Anahtarı Ak Parti’dir
28 Ekim 2015, Çarşamba - 00:32

Ak Parti Kocaeli Milletvekili Adayı Cemil Yaman önceki gün Dilovası Giresunlular Derneğine ziyarette bulundu.

AK Parti Dilovası Seçim Koordinasyon Merkezi’nin hazırlamış olduğu program doğrultusunda Ak Parti Kocaeli Milletvekili Adayı Cemil Yaman,  Giresunlular Derneğinde düzenlenen programına katılarak Dernek üyelerine seslendi.

AK Parti Dilovası Seçim Koordinasyon Merkezi’nin hazırlamış olduğu program doğrultusunda Giresunlular Derneğinde ki dernek üyeleri ile yapılan toplantıya, Ak Parti Kocaeli Milletvekili Adayı Cemil Yaman, Ak Parti Dilovası İlçe Başkanı Osman Akbulut,  Ak Parti SKM Başkanı Mahmut Kocabay ve Yönetimi, Ak Parti Dilovası İlçe Kadın Kolları Başkanı Gülay Artut, Ak Parti Dilovası Gençlik Kolları Başkanı Semih Kaya ve yönetimi katıldı.

 

1 Kasım'da yapılacak olan seçimin sahadaki yansımasını çok iyi bir şekilde gördüğünü ifade eden Ak Parti Kocaeli Milletvekili Adayı Cemil Yaman, “İstikrarın olmadığı bir yerde ticari ve ekonomik istikrarın olmayacağını kaydeden Şahin, "7 Haziran seçimlerinden sonra bir süreç yaşadık. Bu süreçte yaklaşık 4,5 aydır belki yine bir boşluk oluşturulmak istenilmesine rağmen, CHP'si, MHP'si, HDP'si ile beraber ama hamdolsun AK Parti kadroları olarak yüzde 41'lik oy desteğiyle, yine kurmuş olduğumuz seçim hükümetiyle belki çok icracı bir hükümet olmamakla beraber en azından kaosa prim vermeden ülkeyi iyi bir noktaya getirdik. İstikrarın ve büyümenin devam edebilmesi için Ak Parti Hükümeti’nin tekrar tek başına geleceğine inancım tamdır. ” ifadelerini kullandı.

Etiketler:   Etiket Eklenmemiş.

YorumlarHiç Yorum Yapılmamış.     'İLK YORUMU SEN YAP'

Adınız Soyadınız:

E-Postanız:

Yorumunuz:

9 + 8 = ?

 
haber yazılımı: buki