İSU’DAN YENİLİK;TAHSİLAT KİOSKLARI İLE 24 SAAT FATURA ÖDEME

08 Mayıs 2015, Cuma - 12:25

 

                                     Kocaeli Su ve Kanalizasyon İdaresi (İSU) Genel Müdürlüğü, 687 bin abonesine  fatura ödeme kolaylığında Tahsilat Kiosku ile yeni bir hizmeti daha devreye aldı. Genel Müdürlük binasına yerleştirilen,ilçe şube müdürlükleri ve şehrin değişik yerlerine konulacak Tahsilat Kioskları ile aboneler 7 gün 24 saat her türlü borçlarını ödeyebilecek.

 

YENİLİKLERDE ÖNCÜ KURUM

Ülkemizde teknolojik yenilikler ile yatırımların öncü kurumu olan İSU Genel Müdürlüğü, modern  ve çağdaş işletmecilik alanında yatırımlarını sürdürüyor. 2004 yılından beri Kocaeli geneline hizmet veren Kurum, Kocaelililere sağlıklı içmesuyu ile atıksu, yağmursuyu ve atıksu ile içmesuyu arıtma tesisi veriyor. Abonelerine modern işletmecilik hizmetleri de sunan Kurum, Şube Müdürlüklerinde bulunan vezneler, kurumun internet sitesi olan www.isu.gov.tr, PTT gişeleri, bankaların vezneleri ile internet bankacılığı, anlaşmalı ödeme noktaları ve havale yoluyla olmak üzere fatura ve borç tahsilatları yapıyor.

 

KİOSK, GENEL  MÜDÜRLÜK BİNASINDA

Onlarca İlden daha fazla abonesi bulunan İSU, abonelerine kolaylıklar sağlayacak Tahsilat Kiosku’nu devreye aldı. Genel Müdürlük binasında hizmete alınan Tahsilat Kiosku ile aboneler 7 gün 24 saat vadesi geçmişler de dahil olmak üzere dönemsel faturalar, taksitli ve muaccel borçlar, sicil numarasından yapılan genel, ceza, açma tahakkuk bedelleri gibi her türlü borç ve faturalarını ödeyebilecek.

 

GENEL MÜDÜR, “ABONELERİMİZE ÖDEME KOLAYLIĞI SAĞLIYORUZ”

Abonelerine modern ve çağdaş hizmetler sunduklarını belirten İSU Genel Müdürü İlhan Bayram, “Kurum olarak fatura ödeme tahsilatlarında ödeme enstrümanları içerisine bir yenisini daha ilave ettik. Abonelerimiz ödemelerini veznelerimiz, PTT gişeleri, ödeme merkezleri, bankalar ve internet ortamında yapmaktaydı. Buna bir yenisi olarak online işlem yapan Tahsilat Kiosklarını pilot nokta olarak Genel Müdürlüğümüzde işleme aldık. Daha sonra ilçe şubelerimizdeki veznelerimize yerleştirerek tahsilatları yapacağız. Yaygınlaştırılması için ATM ve kasa tipi Kiosklar ile şehrin değişik yerlerine konularak abonelerimizin fatura ödemesini kolaylaştırmış olacağız.

 

Bunları yaparken herhangi bir fark ücreti alınmayacaktır. Kurumdan da herhangi bir kesinti yapılmayacaktır. Nakit ve kredi kartı şekilde işlem yapabilecek Tahsilat Kiosklarında küçük para üstleri de verilecek. Abonelerimiz abone ve sicil numarası girecek ya da fatura üzerindeki barkodları okutturarak fatura ve borçlarını 7 gün 24 saat  ödeyebilecektir.

Etiketler:   Etiket Eklenmemiş.

YorumlarHiç Yorum Yapılmamış.     'İLK YORUMU SEN YAP'

Adınız Soyadınız:

E-Postanız:

Yorumunuz:

5 + 2 = ?

 
haber yazılımı: buki