İSU’nun en büyük proje yatırımı Dilovası’nda

22 Eylül 2014, Pazartesi - 15:27

 

İSU Genel Müdürü İlhan Bayram, Dilovası Belediye Başkanı Ali Toltar’ı makamında ziyaret etti.

 

Ziyarette İSU Genel Müdürü İlhan Bayram, Başkan Toltar’a görevinin hayırlı olması temennilerinde bulunurken. İlçede İSU tarafından yapılan çalışmalar ile ilgili olarak görüş alışverişinde de bulundular.

 

İSU’NUN EN BÜYÜK PROJE YATIRIMI DİLOVASI’NDA

Başkan Toltar’a yeni görevinde başarılar dileyen ve İSU’nun en büyük proje yatırımının şuanda Dilovası’nda olduğunu belirten İSU Genel Müdürü İlhan Bayram’’ 2004 de Kocaeli’nde kayıp kaçak oranı en büyük ilçe burasıydı. Kayıp kaçak oranını %75 lerden  %18’in düşürerek Avrupa standartlarının altına indirdik. Dilovası, şu an Kocaeli genelinde kayıp kaçak oranında en iyi ilçe.

 

ÇALIŞMALAR DEVAM EDİYOR İlçenin atık sularını arıtmak için 40 bin m3/gün kapasiteli ileri biyolojik atık su arıtma tesisinin inşaatına başlanmıştık. Hafriyat çalışmaları süren projenin iki yılda tamamlanması planlıyoruz Dilovası Atıksu Arıtma Tesisi, 45 milyon TL’ye mal olacak” dedi.

 

UYUM İÇİNDE ÇALIŞIYORUZ Samimi bir ortamda geçen ziyarette kısa bir konuşma yapan Başkan Toltar,”Hükümetimiz, Büyükşehir Belediyemiz ve ilçedeki kamu kurum ve kuruluşları ile Ahenk ve uyum içinde çalışıyoruz. Ziyaretlerinden dolayı İSU genel müdürü İlhan Bayram’a teşekkür ederim” dedi.

 

DAHA YAŞANILABİLİR ŞEHİR OLACAK İSU’nun ilçede yaptığı çalışmaların takdire şayan olduğunu belirten Başkan Toltar,”Müdürümüzün Dil deresi ıslah projesinin başlamasında da çok emeği geçti. Islah projesi tamamlandığında insanlar orada çay içecekler. İlçemiz artık deresiyle, deniziyle, kıyaları ile sosyal donatı alanları ile daha yaşanılabilir şehir olacak diyen Başkan Toltar İlçedeki projelerin başlamasında bizlere her zaman destek veren Bakanımıza, Valimize, Büyükşehir Belediye Başkanımıza, AK Parti İl Başkanımıza ayrıca teşekkürlerimi sunuyorum” dedi. İSU Genel Müdürü İlhan Bayram'ın, Dilovası Belediye Başkanı Ali Toltar’ı ziyaretine İlçe Kaymakamı Hulisi Şahin, İlçe Garnizon Komutanı Barış Deniz Keser, İlçe Emniyet Müdürü Erkan Zengin, Dilovası İSU Şube Müdürü İsmet Topal, AK Parti İl Yöneticisi Hakkı Nalbant ve daire amirleri de katıldı.

 

Etiketler:   Etiket Eklenmemiş.

YorumlarHiç Yorum Yapılmamış.     'İLK YORUMU SEN YAP'

Adınız Soyadınız:

E-Postanız:

Yorumunuz:

7 + 8 = ?

 
haber yazılımı: buki