İzcopy 2. şubesini açtı

Medya sektörünün eski temsilcilerinden Akol Kol’un sahibi olduğu İzcopy Center, Gebze OSB AVM’de 2. şubesini açtı. İzcopy ileriki süreçte Dilovası’nda da şubeleşecek.
13 Nisan 2014, Pazar - 14:17

Medya sektöründen hizmet sektörüne geçiş yapan Akan Kol kurduğu İzcopy Center’ın 2. şubesini büyük bir katılımla GOSB AVM’de faaliyete aldı. Copy Center alanında başarılı bir ivme yakalayan Kol, 5. yılında atağa geçti. Son teknolojik marinalarıyla yeni şubesini hizmete sokan Akan Kol’u dostları ve müşterileri yalnız bırakmadı. Açılış programına protokolünde ilgisi hayli yoğundu. Açılışa Kocaeli Milletvekili Mehmet Ali Okur, Gebze Ticaret Odası Başkanı Nail Çiler, Çayırova Müftüsü İbrahim Kadıoğlu, belediye ve GTO meclis üyeleri, siyasi partilerin temsilcileri, sanayici ve iş adamlarıyla İzcopy müşterileri katıldı.

Kol; “Hayallerimi gerçekleştiriyorum”

İzcopy markası ile bölgenin en başarılı firmaları arasına girmeye başaran Akan Kol açılış konuşmasında konuklarına seslendi. Şirketinin bugünlere gelmesini hayal olarak değerlendiren Kol, “Bugün hayallerimi gerçeğe dönüştürüyorum” dedi.

Kol şöyle devam etti; “Yıllar önce benzer bir sektörden copy center alanındaki geleceği görerek radikal bir kararla bu alana giriş yaptım. Gecemizi gündüzümüzü bir birine katarak çalıştık. Bizim sektörde kalite ve zaman çok mühim bir konudur. Biz de kaliteden ve zamanında iş prensibinden ödün vermeden müşterilerimizi memnun ettik. Şimdi bakıyorum da çok yol kat etmişiz. Aslında bugünler benim için bir hayaldi ve bugün ben hayallerimi gerçeğe dönüştürmenin gururunu ve mutluluğunu yaşıyorum. Öncelikle bu günümüzde bizi yalnız bırakmayan tüm dost ve müşterilerimize sonsuz teşekkürler ediyorum. Ve tabiî ki ekibimi de verdikleri emeklerden ötürü minnetlerimi sunuyor ve onlara da teşekkürü bir borç biliyorum” dedi.

Etiketler:   Etiket Eklenmemiş.

YorumlarHiç Yorum Yapılmamış.     'İLK YORUMU SEN YAP'

Adınız Soyadınız:

E-Postanız:

Yorumunuz:

1 + 9 = ?

 
haber yazılımı: buki