Şehrimizin tanınan iş adamlarından Erzurumlu Oktay Akman’ın sahibi olduğu Lezzet Kebap Diyarı 4. şubesini İzmit’te açtı. Resmi açılışı 11 Eylül’de yapılacak olan Kebap Diyarı  basına tanıtıldı.

İlk restoranı 2009 yılında Darıca Fevzi Çakmak Mahallesi’nde açan Akman bu eşsiz lezzeti İzmit’e getirdi.

Restoranın ayrıca Gebze ve Çayırova’ da da şubeleri var. Yahyakaptan mahalesi Kandıra Yolu caddesi No: 20/A adresinde bulunan Lezzet Kebap Diyarı, Erzurum’un meşhur Cağ kebabını tatmak için en lezzetli restoranlardan.

Restoranın basın tanıtımına Lezzet Kebap Diyarı basın sorumlusu Macit Kardeş katıldı.

KATKI MADDESİ YOK

Restoran sahibi Oktay Akman ilk olarak kendini tanıttıktan sonra restoran hakkında bilgiler verdi.”Cağ kebabı çok farklı bir kebap. Sadece kuzu etinden oluşuyor. Hiçbir katkı maddesi yok. Etimizin yağ oranı kalite oranına çok özen gösteriyoruz. Kocaeli’nin halkının desteği ile iyi yerlere ulaşacağız. Gurme kahvaltımız da var. Erzurum yöresine ait peynirimiz kuymak, omlet yöresel ev yapımı ürünler var.

4 KATLI VE 120 PERSONEL

Kafe bölümümüz de var. Kafe bölümümüzde hamburger tost var. Başka bir et ürünümüz yok. Bu restoran 650 kişilik. Düğün sünnet gibi organizasyonlarda destek sağlıyoruz. Restoranımız 4 katlı ve 120 personel var. Fiyatlarımız ise çok uygun” dedi