İzmit'te Huzur 41 operasyonu

İzmit'te Huzur 41 operasyonu
01 Mart 2016, Salı - 12:54

Kent merkezinde belirli aralıklarla Asayiş Şube ve İzmit İlçe Emniyet Müdürlüğü ekiplerince gerçekleştirilen Huzur 41 uygulaması dün akşam tekrardan gerçekleştirildi.

Kentin huzur ve güvenliğini sağlamakla görevli İl Asayiş Şube ile İzmit İlçe Emniyet Müdürlüğü ekipleri dün akşam yine Huzur 41 uygulaması yaptı. Gerçekleştirilen uygulamada barlar sokağı, kıraathaneler, park ve bahçeler, internet kafeler de uygulama yapıldı. 

CEZAİ İŞLEM UYGULANDI

Ayrıca Kuruçeşme ve Kandıra gişelerinde de şehre giriş yapan araçlar üzerinde geniş çaplı uygulama yapıldı. Gerçekleştirilen uygulamada 450 kişiye GBT sorgulaması yapılırken 45 araçta da detaylı inceleme yapıldı. Cafe, bar ve umuma açık yerlerde yaklaşık 50 işyerine giren ekipler Bağçeşme, Şehitlik Korusu gibi parklarda da şüpheli şahıslar üzerinde uygulama yaptı. Uygulama sonucunda haklarında çeşitli suçlardan aranması bulunan 5 kişi gözaltına alınırken, 1 kişi de de ruhsatsız kuru sıkı tabanca ele geçirildi. Bir araç trafikten men edilirken ehliyeti bulunmayan 2 kişi hakkında da cezai işlem uygulanarak araçları bağlandı. Sorunsuz geçen uygulama sonunda toplamda ruhsatsız silah ve kurallara uymayan araç sahiplerine 4 bin 261 lira para cezası kesildi.

 

Etiketler:   Etiket Eklenmemiş.

YorumlarHiç Yorum Yapılmamış.     'İLK YORUMU SEN YAP'

Adınız Soyadınız:

E-Postanız:

Yorumunuz:

8 + 8 = ?

 
haber yazılımı: buki