KADINLAR GÜNÜNE BÜYÜK ÖNEM

Programlarına aralıksız devam eden TURAN, Kadınlar gününe özel Gümüş düğün salonunda program düzenledi.
09 Mart 2014, Pazar - 16:32

 Kadınların yoğun katılımıyla gerçekleşen ve yaklaşık iki saat süren programda kutlamaların ardından, şiir ve müzik eşliğinde bayanlara yemek ikramı ve  Belediye Başkan Adayı İskender TURAN ın bayanlara karanfil dağıtmasının ardından sona erdi.

   TURAN kadınlar günü ile ilgili olarak “ Müminler için en güzel örnek Sevgili Peygamberimizdir. O, hanımlara karşı daima sevgi, saygı, hoşgörü ve anlayış göstermiş, bırakın dövmeyi; hanımlara karşı hiçbir zaman kaba davranmamış; hep güler yüzlü olmuştur. Dolayısıyla Peygamberimizin hanımlara karşı gösterdiği bu tavır, hepimiz için örnek olmalıdır. ALLAH (cc) kadını emanet verdiğini hiç bir zaman unutmamalı; kadınlarımızı her zaman el üstünde tutmalıyız. Senede bir gün değil her zaman Kadınlarımızın hatırlanmasını, değerlerinin bilinmesini, el üstünde tutulması gerektiğini her zaman bilmemiz ve gelecek nesillerimize de en iyi şekilde iyi örnek olarak aktarmamız gerekir.
 Bu vesileyle tüm kadınlarımızın Kadınlar Gününü Kutlarım ”dedi.

       Kadınlar günü programının ardından meclis üyeleriyle ve basın mensuplarıyla ilçe teşkilatında bir araya gelen TURAN sıcak bir sohbet eşliğinde meclis üyelerini basına tanıtımı gerçekleştirdi. 

 

Etiketler:   Etiket Eklenmemiş.

YorumlarHiç Yorum Yapılmamış.     'İLK YORUMU SEN YAP'

Adınız Soyadınız:

E-Postanız:

Yorumunuz:

9 + 7 = ?

 
haber yazılımı: buki