~~Gebze’nin en aktif derneklerinden biri olan Kars Ardahan Iğdır Sanayici ve İşadamları Derneği (KAISİAD), GTO seçimlerinde meclis üyesi seçilen dernek üyesi işadamlarıyla kahvaltıda bir araya geldi. GTO Başkanı Nail Çiler’in de katıldığı kahvaltı, samimi bir ortamda gerçekleşti.
Kars Ardahan Iğdır Sanayici ve İşadamları Derneği (KAISİAD), GTO seçimlerinde meclis üyesi seçilen dernek üyeleriyle kahvaltıda bir araya geldi. Şekerpınar’da bulunan Değirmen Cafe’de gerçekleşen kahvaltıya KAISİAD Başkanı Meşaik Karakuş ve yönetimiyle birlikte Gebze Ticaret Odası Başkanı Nail Çiler ve GTO seçimlerinde meclis üyesi seçilen KAISİAD üyesi işadamları katıldı. Kahvaltıda konuşan KAISİAD Başkanı Meşaik Karakuş, “Bu kahvaltıdaki amacımız hem GTO seçimlerinde meclis üyesi seçilen arkadaşlarımızı tebrik etmek hem de Avukatlar Günü nedeniyle avukatlarımızı kutlamaktır. Globalleşen dünyada paylaşmak, birlikte olmak çok önemli hale geldi. KAISİAD da bu amaçla kuruldu. Bizim amacımız da birlikteliğimizi güçlü kılmak. Bu doğrultuda çalışmalar yürütüyoruz. GTO Başkanımız Nail Çiler’i ve meclis üyesi seçilen arkadaşlarımızı bir kez daha tebrik ediyorum” dedi.
ÇİLER, KAISİAD’I KUTLADI
GTO Başkanı Nail Çiler de yaptığı konuşmada KAISİAD’ın yaprığı çalışmaları yakından takip ettiğini belirtti ve oda seçimlerinde de aktif rol oynadığını söyledi. Çiler, “Gebze’nin çok farklı dinamikleri var. Biz bu dinamikleri harekete geçirerek Gebze’nin hak ettiği yere gelmesini istiyoruz. Gebze birinci ligde oynayan bir ilçe. Biz de projeler bitmez. GTO olarak Gebze, Darıca, Çayırova ve Dilovası’na farklı projeler yaptık ve yapmaya devam edeceğiz.” diye konuştu.
KIASİAD ailesinden olan ve GTO seçimlerinde başarılı olarak meclis üyesi seçilen dernek üyeesi işadamları ise şöyle: Gökmen Deli, Mustafa Aydın, Osman Adıgüzel, Ataman Adıgüzel, Yücel Yılmazel, Zafer Koçak, Uğurtan Yıldız, Devrim Serkan Kaya, Nurettin Ayluçtarhan