Kamu-Sen İl Temsilcisi Yaşar Şanlı: Sendika tercihine dikkat edin

01 Şubat 2016, Pazartesi - 14:00

Kamu-Sen İl Temsilcisi Yaşar Şanlı yaptığı yazılı açıklama ile memurların sendika tercihlerine dikkat etmelerini gerektiğine vurgu yaptı.

Şanlı “Bugün, memurun iş güvencesini tartışmaya açanlar, bu cesareti nereden almaktadır. En önemli sebep, memurlarımızın yanlış sendikal tercihidir” dedi.

GÖZLER AÇILMALIDIR

Artık bunları açık seçik konuşmalıyız, destek verdikleriniz bir siyasi organizasyonun taşeronluğundan başka bir şey yapmamaktadır diyen Şanlı “Onların en önemli önceliği, varlıklarının tek sebebi olan ağa babalarının siyasi programlarını önceleyen, propaganda çalışmaları yapmaktır. Onların siyasi organizasyonlarının programlarının hiç bir yerinde memur yoktur, tam tersine memurun olmadığı bir düzenin özlemi içindedirler. Memurlarımızın, kendi geleceklerini düşünenlerin, çalışma hayatına yönelik kumpasları görme ve tedbir alma vakti gelmiştir. Gözler açılmalıdır” dedi.

İHANET ETMEKTEDİR

Memurlarımızın bir geleceği varsa, bu geleceği inşa etmek için, sorumluluk almak söz konusudur. Ağababalarının güdümünde olanlarla gelecek yoktur. Bizim samimiyetimiz bellidir, bunu en iyi bilenler sizlersiniz. O halde, sendikal tercihlerinizin size maliyetini bir defa daha düşününüz diyen Şanlı “Artık, amirimi, arkadaşımı memnun edeyim, kızdırmayayım, aman, şu menfaatim zarar görmesin gibi günlük telaşlardan kurtulmanın tam zamanıdır. Siyasi anlayışınız, oy verdiğiniz siyasi teşekkül ne olursa olsun, sizin önceliğiniz haklarınızın budanmasına engel olmaktır. Artık dur deyin. İş güvencemin, haklarımın önünde duran babam olsa, üzerime düşen mücadeleyi şerefle yaparım, diyemeyen memur, önce kendisine ihanet etmektedir” açıklamasında bulundu.

 

Etiketler:   Etiket Eklenmemiş.

YorumlarHiç Yorum Yapılmamış.     'İLK YORUMU SEN YAP'

Adınız Soyadınız:

E-Postanız:

Yorumunuz:

9 + 1 = ?

 
haber yazılımı: buki