KAMUNUN MALINI ÇARÇUR ETMEM

Darıca AK Parti İlçe Başkanlığı düzenlemiş olduğu basın toplantısında seçim sonrasını değerlendirdi.
30 Nisan 2014, Çarşamba - 18:28

Darıca Sevgi Parkı’nda gerçekleşen  toplantıya Darıca AK Parti İlçe Başkanı Muzaffer Bıyık, Darıca Belediye Başkanı Şükrü Karabacak, AK Parti Darıca Gençlik Kolları Başkanı Cüneyt Şentürk, eski Gençlik Kolları Başkanı Mustafa Öztürk ve AK Parti Darıca ilçe yöneticileri katıldı.

 

Programda ilk olarak bir konuşan AKP İlçe Başkanı Muzaffer Bıyık, ilçe teşkilat olarak çalışmalar devam ettiklerini belirterek, “ Biz yoğun bir şeklide ilçe teşkilatı olarak çalışmalara devam ediyoruz. Şimdi önümüzde Cumhurbaşkanlığı seçimleri var. Teşkilat olarak Cumhurbaşkanlığı seçimlerinin alt yapısını yaparak alt kademelerini çalıştırıyoruz. Şuanki gündemimiz Cumhurbaşkanlığı seçimleridir ”dedi.

 

EKSİK KALAN PROJELER TAMAMLANACAK

 

Darıca Belediye Başkanı Şükrü Karabacak, ise güzel bir seçim yaşadıklarını ifade ederek, “ Güzel bir seçim yaşadık. Darıca’da  bu hususta diğer siyasi partilerinde özverili davranışları ile Darıca’da herhangi bir olumsuzluk yaşamadan seçimi noktaladık. Seçimler bir yarıştı bu yarışın bir galibi olacaktı buda bize nasip oldu. Artık seçimler bitti şimdi hizmet zamanı geldi. Eksik kalan projelerimizi biran önce tamamlayacağız. Yine yeni dönemde seçim beyannamemizde ne varsa onları da yapacağız. Bu seçimlerde özverili çalışan ilçe teşkilatıma teşekkür ediyorum” diye konuştu.

ALINAN GAZETELERİN MİKTARI BELLİ

 

Başkan Karabacak ayrıca geçtiğimiz günlerde bazı gazetelerde çıkan Darıca Belediyesi’nin Sabah gazetesini dağıttığı yönündeki haber ile ilgilide konuştu. Karabacak, bu konuya hukuki yollardan gerekli cevabı verdiklerini belirterek, şunları söyledi; “ Basına açıklama yapmak herkesin özgür hakkı isteği şekli ile konuşabilir. Bizler bu konular ile alakalı bu arkadaşlara hukuki yollardan gerekli cevabı veriyoruz. Darıca Belediyesi’ndeki alınan gazete miktarları bellidir. Dağıtılan gazete gibi bir şey söz konusu değildir. Bu konu nasıl çıktı bilemiyorum. Biz burada bir kamu görevi yapıyoruz. Fakat ben kamunun malını milletin parasını bu şekilde çarçur etme hakkına sahip değilim. Bu kesinlikle doğru bir şey olmaz. Bizim asli görevlerimiz var biz onların peşindeyiz. Kesinlikle böyle bir şey söz konusu değildir. Hukuki yollardan arkadaşlar gereken incelemeleri yapıyor. Gereken ne varsa yapılacaktır”

Etiketler:   Etiket Eklenmemiş.

YorumlarHiç Yorum Yapılmamış.     'İLK YORUMU SEN YAP'

Adınız Soyadınız:

E-Postanız:

Yorumunuz:

6 + 3 = ?

 
haber yazılımı: buki