KANSERE DERMAN GEBZE’DE

Gebzeli Adem Dursun 15 yıllık çalışmasının ürünü olarak kansere şifa olan bir karışım hazırladığını iddia etti.
28 Temmuz 2015, Salı - 17:28

Elinde kanser hastalarının karışım kullanmadan önceki ve sonraki raporları olduğunu söyleyen Dursun, natif tıp ve organik gıdalar konusunda bilgi birikimini paylaşmak için Gebzelileri bekliyor. Adem Dursun’un kendisine ait organik gıdalarla sunumlar hazırladığı Hanımeli Ev Yemeklerinde basın mensuplarını ağırladı. On beş yıllık çalışması ve araştırması sonucu üç aylık bir hazırlama zamanı sonrasında yakınlarında ve çevresinde bulunan hastalara kullandırarak kanserli hücreleri iyileştirdiği karışımını tanıttı.

Karışımı ile hasta raporlarına dayanarak kanserli hücrelerin büyük oranda yok olduğu, bir kısmının da ilerlemeyi durdurduğunu iddia eden Adem Dursun, "Şifalı bitkilerin bir araya getirilmesi ile elde edilen bir karışımdır. Tamamen doğal doğadan toplanıldığı gibi hazırlanmıştır. Tüm iç hastalıkları ve tüm kanser türlerini yok eden bir karışımdır. Yeryüzünde kanserin en büyük ilacıdır. Allah’ın izni ile bu memlekette kanser riskini bu karışım vasıtası ile kaldıracağız. Sabah akşam aç karnına kırk gün bunu kullanıp, rutin doktor kontrollerine giden hastalar sonuçlarını net bir şekilde görecekler insanlar fazla yıpranmadan, büyük paralar vermeden, olan sağlığından da olmadan şifa bulacaklar" ifadelerini kullandı. 

DURSUN, HER ŞEY DOĞAL

Dağlardan topladıkları özel bitkilerle hemen hemen her hastalığa şifa olacak reçetelerin olduğunu söyleyen Dursun, doğru bitkilerin doğru şekilde hazırlanınca şifa kaynağı olduğunu belirtti. Türlü şifa bitkilerinin yanında doğru beslenme ile hastalıkların sorun olmayacağını da söyleyerek, beslenmenin önemine de değindi. Kendi yeri olan Hanımeli Ev Yemekleri'nde sürekli müşterilerinin yanı sıra bu bilgilerden ve doğal besinlerden faydalanmak isteyenlere yardımcı olan Dursun, tamamen organik ürünlerle hazırlanmış kahvaltı ve yemeklerini de sunuyor.

Kullanılan her ürünün organik olduğunu söyleyen Dursun, doğru beslenmenin ip uçununda bunları tüketmek olduğunu belirtiyor. Şifalı Osmanlı Şerbetini de tatmaya davet eden Dursun, Gebzelileri Sultan Orhan Mahallesi, İlyasbey Caddesi No:8/A adresinde bekliyor.

 

Etiketler:   Etiket Eklenmemiş.

YorumlarHiç Yorum Yapılmamış.     'İLK YORUMU SEN YAP'

Adınız Soyadınız:

E-Postanız:

Yorumunuz:

9 + 6 = ?

 
haber yazılımı: buki