Karabacak Cemil Yamanı Ağırladı

05 Kasım 2015, Perşembe - 15:51

01Kasım Seçimlerinde Kocaeli Milletvekili seçilen Cemil Yaman Darıca Belediye Başkanı Şükrü Karabacak’ı ziyaret ederek, seçim döneminde kendilerine verdiği desteklerden dolayı teşekkür etti.

Darıca İlçe Başkanı Muzaffer Bıyık ve ilçe yöneticileriyle birlikte Başkan Karabacak’ı ziyaret eden Yaman,” milletvekilliği genel seçimlerinin vatanımıza, milletimize, memleketimize hayırlı olmasını, diliyorum.” diyerek 7 Haziran seçimlerinden çıkan sonuçların, tek başına bir iktidara izin vermediğini ve Ak Parti’ye bir uyarı niteliği taşıdığını ifade ederek sözlerine devam etti.

Yaman ,”Bizler de tüm parti teşkilatları olarak milletimizin bu uyarısını dikkate aldık ve ilk günkü heyecanla sahaya indik. Bu amaçla milletimizin beklenti ve çağrıları doğrultusunda büyük bir seçim mücadelesi verdik. Bunun bir sonucu olarak da Ak Partimizi tarihte eşine az rastlanır bir oy oranıyla iktidara taşıdık. Bu büyük başarının arkasındaki en önemli güç ise siz değerli Ak Partili kardeşlerimizin katkı ve destekleridir.Sizlerin çaba ve gayretleri olmasaydı, böylesine önemli bir başarı elde edilemezdi.Ben bu vesileyle partimizin tüm kadrolarına ve bizleri bu göreve layık gören milletimize en kalbi duygularımla şükranlarımı sunuyorum. Hep birlikte Ak Parti’nin Yeni Türkiye’ye hizmet yolunda önemli hizmetlere imza atacağımızdan şüphem yoktur.” diyerek düşüncelerini açıkladı.

KAZANAN TÜRKİYE OLDU

Nazik ziyaretlerinden dolayı Cemil Yaman’a teşekkür eden Darıca Belediye Başkanı Şükrü Karabacak’ta,”ülkeye hizmet yolunda girdiğiniz milletvekilliği seçimlerinde elde ettiğiniz başarıdan dolayı sizleri tebrik ediyor, ülkemize ve milletimize en iyi şekilde hizmet etmenizi temenni ediyorum.Dilovası Belediye Başkanlığı döneminde yaptığınız başarılı çalışmaların milletvekilliğiniz döneminde de artarak devam edeceğinden şüphem yoktur.Ak kadrolar olarak hedeflediğimiz 2023 Türkiyesi’ne hep birlikte yapacağımız çalışmalarla katkı sunacağız.01 Kasım seçimleri, milletimizin partimize olan güvenini bir kez daha göstermesi açısından önemlidir.Bu noktada kazanan demokrasi olmuştur, milletimiz olmuştur ve en nihayetinde ülkemiz olmuştur.Sizlere ve hükümetimize başarılar diliyorum.”diyerek düşüncelerini dile getirdi.

 

Etiketler:   Etiket Eklenmemiş.

YorumlarHiç Yorum Yapılmamış.     'İLK YORUMU SEN YAP'

Adınız Soyadınız:

E-Postanız:

Yorumunuz:

7 + 9 = ?

 
haber yazılımı: buki