Karabacak; Gebze bölgesinden iki aday olmalı

14 Şubat 2015, Cumartesi - 12:13

Darıca Belediye Başkanı Şükrü Karabacak, Ak parti’nin bugüne kadar çok ciddi projelere imza atmış bir parti olduğunu söyledi.

Darıca Belediye Başkanı Şükrü Karabacak, Ak parti’nin bugüne kadar çok ciddi projelere imza atmış bir parti olduğunu belirterek başladığı konuşmasını, “Hakan Bey’in de bugün bu şekilde milletvekili aday adayı olarak yer alması ne kadar sağlam temellere sahip, büyük bir aile olduğumuzun göstergesidir” dedi. Küçük işlerle uğraşmanın kendilerine yakışmayan bir durum olduğunu kaydeden Başkan Karabacak milletvekili adaylığına dair en son nihai kararı genel merkez yöneticilerinin vereceğine işaret edip, “Bence Gebze Bölgesi’nden seçilebilir yerlerde en az iki milletvekili adayı olmalıdır” dedi.

“TEŞKİLATÇI, BÜROKRAT AYIRIMI OLMAMALI”

Milletvekili aday adayları arasında bürokratlar ve teşkilatçılar olarak ayırım yapmanın doğru bir tutum olmadığına değinen Karabacak, “Milletvekili adayının belirlenmesinde temayülde etkileyici bir sonuç olacaktır. Teşkilattan gelen aday adayının tercihi makuldür ama şuna dikkat etmeliyiz, genel merkez kararına her şekilde saygı duymalıyız. Esas olan Türkiye’dir. Bu mesele memleket meselesidir. Ankara’da bizleri en iyi şekilde temsil edecek, Başbakanımızın yanında canla başla çalışacak arkadaşları Meclis’e sokmak için çaba göstermeliyiz” dedi. Diğer partilerin aday adayı bulmakta zorlandığını, AKP’deki aday adayı yoğunluğunun ise nimet ve bereket olduğunu belirten Karabacak konuşmasının sonunda Darıca için gönlünden geçen oy oranını da açığa çıkardı. Karabacak, “Asıl zaferi ve mutluluğu 7 Haziran akşamı sonuçlar açıklandığında, yüzde 52-55 oy oranları ile sandıkları patlattığımızda yaşayacağız” diye konuştu. 

 

Etiketler:   Etiket Eklenmemiş.

YorumlarHiç Yorum Yapılmamış.     'İLK YORUMU SEN YAP'

Adınız Soyadınız:

E-Postanız:

Yorumunuz:

7 + 2 = ?

 
haber yazılımı: buki