Karabacak Tayyip Erdoğan Sempozyumuna Katıldı

28 Mart 2016, Pazartesi - 15:57

Darıca Belediye Başkanı Şükrü Karabacak, hafta sonu İstanbul Cevahir Otel’de yapılan “Recep Tayyip Erdoğan Sempozyumu”na katıldı. 

Ak Parti Genel Başkan yardımcısı ve Teşkilat Başkanı Mustafa Ataş,Ak Parti Genel Başkan Yardımcısı Mehdi Eker, AB E. Bakanı Egemen Bağış, AK Parti Kurucu üyesi Burhan Kuzu  ve İstanbul Milletvekili Ravza Kavakçı gibi isimlerin katıldığı sempozyum’da Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan’ın Türk, İslam  ve Dünya Siyasetindeki Yeri ve Önemi" gibi konular ele alındı.

O ÜMMETİN SESİDİR

Sempozyumda 40 yıllık siyasi hayatının 30 yılını Cumhurbaşkanı Erdoğan ile geçirdiğini belirten Ak Parti Genel Başkan Yardımcısı ve Teşkilat Başkanı Mustafa Ataş,”Allah'a hamd ediyorum ki Büyükşehir Belediye Başkanlığı, milletvekilliği, dolayısıyla Başbakanlığı ve Cumhurbaşkanlığı seçimlerini yürüten, yöneten kişi olarak kendimi çok şanslı addediyorum. O şerefi bize lütfettiği için Allah'a hamd ediyorum. Onun için diyorum Tayyip Erdoğan yaşanır, anlatılmaz. Sayın Cumhurbaşkanımız Tayyip Erdoğan ile çok güzel hatıralarımız var. Tayyip Erdoğan ümmetin sesidir, milletin sesidir, milletin nefesidir, ümmetin nefesidir. Eğer Tayyip Erdoğan olmasaydı, milletimizin nefesi kesilecekti, mazlum milletlerin nefesi kesilecekti. Yeniden nefesi tükenmek üzere olan milletlere, ümmetlere, ülkemize nefes aldırdığı için Sayın Cumhurbaşkanımıza teşekkür ediyorum.” diyerek çarpıcı tespitlerde bulundu.

 

Etiketler:   Etiket Eklenmemiş.

YorumlarHiç Yorum Yapılmamış.     'İLK YORUMU SEN YAP'

Adınız Soyadınız:

E-Postanız:

Yorumunuz:

5 + 5 = ?

 
haber yazılımı: buki