KARAMÜRSEL VE GÖLCÜK’DEN TARHAN’A TAM DESTEK

25 Nisan 2015, Cumartesi - 22:06

 

Yaşanacak bir Türkiye, yaşanacak bir Kocaeli için istikrar ve kararlılıkla yola çıkan CHP Kocaeli milletvekili adayı Tahsin Tarhan sokak sokak gezerek yapılacak hizmetlerle ilgili fikir alışverişinde bulundu.

CHP Kocaeli milletvekili adayı Tahsin Tarhan, Karamürsel ve Gölcük İlçesi’nde esnaf ve Pazar ziyaretlerinde bulundu. Her iki ilçenin insanları tarafından sevgiyle karşılanan Tarhan, esnafla bol bol sohbet ederek proje ve yapılacakları anlattı. İktidarın kaynak söylemlerini eleştiren Tarhan, “Emekliye, yoksula, halka verilecek maaşları tartışacaklarına, çılgın kanal projelerinin maliyetlerini tartışsınlar” dedi.

Tezgahın başına geçti

Esnafla sıcak temaslar kuran Tarhan, zaman zaman da esnafla birlikte tezgahın başında satış yaptı. İş dünyasında yakaladığı başarılı ivmeyle Kocaeli halkının güvenini kazanan Tarhan, “ Bizler Kocaeli’nde yetişmiş sizlerin içinden çıkan vekil adaylarıyız. Bu topraklarda büyümüş birisi olarak sorunlarınızı meclise taşıyacağız ve sonuna kadar mücadele edeceğiz” dedi.

Gençlerin ilgisi yoğundu

Programına Gölcük’te devam eden Tahsin Tarhan burada da esnafla bir araya geldi. Özellikle gençlerin yoğun ilgisiyle karşılaşan Tarhan gençlerden CHP’nin projelerini herkese anlatmalarını istedi.

CHP’li vekil adayına Karamürsel ve Gölcük’te CHP Kocaeli milletvekili adayları Sabriye Şahin ve Tamer Solakoğlu ile Karamürsel ve Gölcük ilçe örgütleri eşlik etti.

 

 

Etiketler:   Etiket Eklenmemiş.

YorumlarHiç Yorum Yapılmamış.     'İLK YORUMU SEN YAP'

Adınız Soyadınız:

E-Postanız:

Yorumunuz:

8 + 6 = ?

 
haber yazılımı: buki