Karaosmanoğlu, Ankara’da yerel yönetimler sempozyumuna katılacak

Karaosmanoğlu, Ankara’da yerel yönetimler sempozyumuna katılacak
12 Nisan 2016, Salı - 12:24

Bu yıl beşincisi gerçekleştirilecek AK Parti Yerel Yönetimler Sempozyumu, Başbakan Ahmet Davutoğlu’nun katılımlarıyla yapılacak

Türk Dünyası Belediyeler Birliği (TDBB) ve Kocaeli Büyükşehir Belediye Başkanı İbrahim Karaosmanoğlu, bu yıl 5’incisi gerçekleştirilecek olan AK Parti Yerel Yönetimler Sempozyumu’na katılacak. Başbakan Ahmet Davutoğlu’nun katılımlarıyla 13-14 Nisan tarihlerinde Ankara’da gerçekleştirilecek sempozyum, Ankara Ticaret Odası-Congresium’da yapılacak. “Gençlik ve Belediye” konulu Yerel Yönetimler Sempozyumu iki gün boyunca sürecek. İlk gün olan açılışın olacağı sempozyumda Başkan Karaosmanoğlu, ikinci günün üçüncü bölümünde “Belediyecilik ve Gençlik Çalışmaları Paneli’’nde oturum başkanlığı yapacak.

DERECE YAPANLARA ÖDÜLLERİ VERİLECEK

Sempozyumda Yerel Yönetimler ‘Gençlik ve Belediye’ Yarışmasında dereceye giren belediyelere Başbakan Ahmet Davutoğlu tarafından ödülleri de takdim edilecek. Ayrıca ‘Gençlik ve Belediye’ temalı yarışmada dereceye giren belediyelerin projelerinden oluşan bir serginin açılışı gerçekleştirilecek. İkinci günde belediye başkanlarının ve uzman konukların konuşmacı olarak yer alacağı 3 ayrı oturum şeklinde paneller yapılacak. Bu panellere Samsun Büyükşehir Belediye Başkanı Yusuf Ziya Yılmaz, Ankara Büyükşehir Belediye Başkanı Melih Gökçek ile Kocaeli Büyükşehir Belediye Başkanı İbrahim Karaosmanoğlu başkanlık edecek. İki gün boyu sürecek sempozyum nedeniyle Başkan Karaosmanoğlu 13 Nisan Çarşamba günü Ankara’da olacak ve 14 Nisan Perşembe günü geç saatlerde ilimize geri dönecek.

 

Etiketler:   Etiket Eklenmemiş.

YorumlarHiç Yorum Yapılmamış.     'İLK YORUMU SEN YAP'

Adınız Soyadınız:

E-Postanız:

Yorumunuz:

2 + 4 = ?

 
haber yazılımı: buki