Karaosmanoğlu, Kumbar’dan bilgi aldı

Karaosmanoğlu, Kumbar’dan bilgi aldı
04 Mayıs 2016, Çarşamba - 11:11

Genç bir şirket olan UlaşımPark A.Ş., Kocaeli halkına toplu taşımacılıkta müşteri memnuniyeti ilkesine dayalı ve yenilikçi hizmetler vermeye devam ediyor.

İleri teknoloji çözümlerini kullanarak, güvenli, ekonomik, kaliteli ve konforlu hizmet sağlama amacıyla kurulan UlaşımPark A.Ş. çalışmalarını sürdürüyor. UlaşımPark A.Ş’yi ziyaret eden Kocaeli Büyükşehir Belediye Başkanı İbrahim Karaosmanoğlu, şirketin çalışmaları hakkında Genel Müdür Mehmet Yasin Özlü ve Toplu Taşıma Daire Başkanı Salih Kumbar’dan bilgi aldı.

SUNUM YAPILDI
UlaşımPark A.Ş’de gerçekleştirilen sunumla şirketin çalışmaları Karaosmanoğlu’na aktarıldı. Toplantıda Kocaeli Büyükşehir Belediye Başkanımız İbrahim Karaosmanoğlu’nun yanı sıra Genel Sekreter Tahir Büyükakın, Genel Sekreter Yardımcısı Doğan Erol, UlaşımPark A.Ş. Genel Müdürü Mehmet Yasin Özlü, Toplu Taşıma Daire Başkanı Salih Kumbar ve UlaşımPark Genel Müdür Yardımcısı Zafer Aydın hazır bulundu. 
Toplantıda şirket kurulduktan bu yana gerçekleştirilen faaliyetler hakkında Karaosmanoğlu’na bilgi verildi. Daha sonra halka daha iyi hizmet verebilmek ve müşteri memnuniyetini arttırmak adına istişare yapıldı. Gelişen şehirlerin en önemli unsurlarından birinin ulaşım olduğunu vurgulan Karaosmanoğlu, "Halkımıza daha kaliteli hizmet vermek için var gücümüzle çalışıyoruz, çalışmaya da devam edeceğiz" dedi

Etiketler:   Etiket Eklenmemiş.

YorumlarHiç Yorum Yapılmamış.     'İLK YORUMU SEN YAP'

Adınız Soyadınız:

E-Postanız:

Yorumunuz:

1 + 10 = ?

 
haber yazılımı: buki