KARAOSMANOĞLU;İŞİ SIKI TUTACAĞIZ

Kocaeli Büyükşehir Belediye Başkanı İbrahim Karaosmanoğlu, Ak parti Gebze İl İstişare kurulu üyelerini iş yerlerinde ziyaret etti.
12 Eylül 2015, Cumartesi - 12:09

Karaosmanoğlu, “Teşkilâtlarımızın fikir ve önerilerini dinleyeceğiz. Kocaeli olarak işi sıkı tutmalı hiçbir şeyi hafife almadan disiplinde taviz vermeden çalışmalara devam etmeliyiz” dedi. ürk Dünyası Belediler Birliği ve Kocaeli Büyükşehir Belediye Başkanı İbrahim Karaosmanoğlu, Gebze AKP İl İstişare kurulu üyelerini iş yerlerinde ziyaret etti. AKP İl Başkanı Şemsettin Ceyhan ve Gebze İlçe Başkanı Hasan Soba’nın da eşlik ettiği ziyaretlere teşkilat üyeleri de eşlik etti. Kocaeli Büyükşehir Belediye Başkanı İbrahim Karaosmanoğlu, “1 Kasım seçimlerinde bütün teşkilatımızın ve AK Parti’ye gönül vermiş insanımızın önemli bir sorumluluğu bulunuyor. İnanıyorum ki her teşkilat üyemiz bu günlerde daha çok çalışarak görevini yerine getirecektir. Teşkilatlarımızla tek yüreğiz” dedi.

YAPILAN HİZMETLERİ ANLATALIM

AKP İl İstişare Kurulu Gebze üyelerinden Dursun Ayhan, Turhan Demirhan, ve Süleyman Şahan’ı ziyaret eden Kocaeli Büyükşehir Belediye Başkanı İbrahim Karaosmanoğlu, “AK Parti’miz 2002 yılından bu yana Türkiye’mizi daha ileri, daha müreffeh ve dünyaya örnek bir memleket haline getirmek için var gücüyle çalışıyor. Bu çalışmada emeği geçen bütün arkadaşlarıma bilhassa teşekkür ediyorum. Ancak bu bizlere bir sorumluluk da yüklüyor. Teşkilatlarımızın da halka yapılan hizmetleri unutmamaları için ev ev, kahve kahve gezerek anlatması gerekiyor” şeklinde konuştu. Başkan Karaosmanoğlu daha sonra AK Partiye gönül vermiş ve hizmetleri geçmiş bütün gönül kardeşlerini her fırsatta ziyaret edeceğini de sözlerine ekledi. TEŞKİLATIMIZLA BİRLİKTE ÇALIŞIYORUZ AKP Teşkilâtları ve Büyükşehir Belediyesinin, Türkiye’mizin ve Kocaeli’mizin gelişimi adına mücadele verdiklerini de sözlerine ekleyen Başkan Karaosmanoğlu, “Türkiye hassas bir süreçten geçiyor. Askerimize ve polisimize tekrar kan ve vahşetle halkımızı sindirerek bunu siyaseten nemalanma imkânı olarak görenlere hükümetimiz gereken dersi vermiş ve vermektedir. Türkiye üzerinde her zaman dış mihraklı bir takım projeler maalesef uygulamaya konulmaktadır. Teşkilatlarımızla birlikte mahalle mahalle, köy köy gezerek hemşerilerimize bunu bir daha ve bir daha anlatacağız. Türkiye’nin önümüzdeki yıllarda cazibe merkezi olacağını; Ama bunun için istikrarın sürmesi gerektiğini tek tek hemşehrilerimize anlatacağız. Teşkilâtlarımızın fikir ve önerilerini dinleyeceğiz. Kocaeli olarak işi sıkı tutmalı hiçbir şeyi hafife almadan disiplinde taviz vermeden çalışmalara devam etmeliyiz. Çünkü Allah çalışanla beraberdir” ifadelerini kullandı.

Etiketler:   Etiket Eklenmemiş.

YorumlarHiç Yorum Yapılmamış.     'İLK YORUMU SEN YAP'

Adınız Soyadınız:

E-Postanız:

Yorumunuz:

6 + 9 = ?

 
haber yazılımı: buki