Kartal 10 Ocak gazeteciler gününü kutladı

11 Ocak 2015, Pazar - 15:24

Milliyetçi hareket partisi(MHP) Çayırova ilçe başkanı Fatih Kartal ve yönetim kurulu üyeleri düzenledikleri kahvaltı programıyla10 Ocak Çalışan gazeteciler gününü kutladılar

Fırından Cafe’de düzenlenen programa bölge gazetecileri yanısıra,MHP il başkanı Aydın Ünlü ’de katılarak gazeteciler gününü kutladı.

 

Kahvaltıda kısa bir konuşma yapan MHP Çayırova ilçe başkanı Fatih Kartal, çağın en dinamik mesleklerinden biri olan gazeteciliğin, insanlara haber ve bilgi akışı sağlamak gibi çok yönlü bir misyonu içerdiğini söyledi. Gazetecilerin çalışma şartlarının daha da iyileştirilmesi, basın özgürlüğünü kısıtlayan engellerin ortadan kaldırılması ve hak ve özgürlüklerinin evrensel standartlara kavuşturulması, kuşkusuz medyamıza güç kazandıracaktır. Zor şartlarda emek sarf eden tüm gazeteci arkadaşlarımızın 10 Ocak Çalışan Gazeteciler Gününü kutluyorum dedi.

İlçe başkanı Fatih Kartal’dan sonra kısa bir selamlama konuşması yapan İl Başkanı Aydın Ünlü, Gazetecilerimize çok değer veren bir camiayız,herzaman gazetecilerimize sonsuz bir değer verdik,vermeye devam ediyoruz.10 ocak gazeteciler günü münasebetiyle bir kez daha ebediyete göç etmiş gazeteci arkadaşlarımıza  Allahtan Rahmet diliyorum. Çalışan gazetecilerimizin gününü kutluyor, hayatlarında başarılar diliyorum, dedi.

 

 

Etiketler:   Etiket Eklenmemiş.

YorumlarHiç Yorum Yapılmamış.     'İLK YORUMU SEN YAP'

Adınız Soyadınız:

E-Postanız:

Yorumunuz:

10 + 6 = ?

 
haber yazılımı: buki