Kartal;Üzerimize düşeni yaptık

Kartal;Üzerimize düşeni yaptık
26 Mayıs 2016, Perşembe - 14:52

Milliyetçi Hareket Partisi Çayırova ilçe başkanlığı görevinden Genel merkez tarafından alınan Fatih Kartal üzerlerine düşen görevi laiki ile yaptıklarını belirterek açıklamalarda bulundu.

Süreçle ilgili olarak değerlendirme yapan Fatih  Kartal;

Ben yaşanan süreçte ilk olarak ilçe teşkilatımızda konu ile ilgili toplantı gerçekleştirdim. Gerçekleşen toplantımıza il delegelerimiz, ilçe yöneticilerimiz ve ocak başkanımız katılım sağladı. Değişim ile ilgili kendilerinin görüşlerini aldım. Toplantıya katılan partililerimizin büyük çoğunluğu değişimden yana kanaatlerini bildirdi. Göreve atanan arkadaşımız Abdullah Adanur ve Ocak başkanımızın dışında toplantıda bulunan yöneticilerim ve il delegelerimiz net tavrını değişimden yana kullandı.

Beraber yol yürüdüğüm Çayırova ilçesinde siyaset yapan arkadaşlarımın verdiği karara etik olarak saygı duydum. Ekibimin söylemlerini hiçe sayamazdım ve uzun süre Genel başkanımızın Genel merkezde değişikliğe gideceğini düşündüm ve ağır hareket ettim lakin herhangi bir değişiklik olmazken süreci iyiden iyiye sarpa sardırdılar.

ÜZERİMİZE DÜŞENİ YAPTIK

Kongre ile seçilerek geldiğimiz görev süremizde bayrağı en yukarıya taşımaya gayret gösterdim Çayırova MHP olarak oyumuzu 2 kat arttırdık. İlçe başkanı olarak üzerimize düşeni yaptığımızı düşünüyorum.

Genel Merkezimizin verdiği karara saygım var. Yeni atanan Abdullah ADANUR başkanıma hayırlı olsun temennilerinde bulunuyorum .dedi 

 

Etiketler:   Etiket Eklenmemiş.

YorumlarHiç Yorum Yapılmamış.     'İLK YORUMU SEN YAP'

Adınız Soyadınız:

E-Postanız:

Yorumunuz:

7 + 7 = ?

 
haber yazılımı: buki