Kastamonular Derneği kahvaltıda buluştu

24 Şubat 2015, Salı - 15:03

 

Çayırova’da kültürel etkinlikler ile adından başarı bir şekilde söz ettiren Çayırova Kastamonular Kültür Yardımlaşma ve Dayanışma Derneği dernek binasında kahvaltı düzenledi.

Eski ve yeni üyelerin bir araya geldiği kahvaltıda dernek üyeleri her daim bir arada olma ve bir arada davranma sözü verdi.

Çayırova’nın gelişimi için kurulduk

Çayırova Kastamonular Derneği dün dernek binasında kahvaltı düzenledi. Eski ve yeni üyelerin bir araya geldiği, kahvaltı programına büyük ilgi vardı. Çayırova Kastamonular Kültür Yardımlaşma ve Dayanışma Derneği Başkanı Erdal Önemli, “Çayırova’nın gelişimi için kurulan derneğimiz, çalışmalarına devam etmektedir. Bugün burada kuruluşumuzdan bu yana görev almış dostlarımız ile bir araya geldik. Herkese şükranlarımız sunuyorum.” dedi.

Çayırova Kastamonululardan Birliktelik Mesajı

“Hep birlikte daha güzel işler çıkaracaklarına inandığını” kaydeden Önemli, “Hep birlikte ortak akılla hareket edip dernek olarak hayırlı ve kalıcı işler yapmak istiyoruz. Kısa bir süre içinde iyi bir yol aldık, bunu sürdürmek amacındayız. Arkadaşlarımızla birlikte kol kola vererek bölgedeki tüm hemşerilerimizi kucaklayacak bir anlayışla yola çıktık. Hep birlikte daha güzel daha hayırlı işler yapacağız.” şeklinde konuştu. 

Kahvaltı Programına Yoğun İlgi

Dernek binasında gerçekleşen kahvaltı programına Çayırova AK Parti Belediye meclis üyeleri Arif Şentürk, Av. Edip Emre Gürol, Murat Karaca, Sefa Yılmaz, Erhan Saridede, Bülent Kanca, Cengiz Kudu. STK Başkanları ve çok sayıda Kastamonu İş adamları kahvaltı programında bir araya geldiler.

 

Etiketler:   Etiket Eklenmemiş.

YorumlarHiç Yorum Yapılmamış.     'İLK YORUMU SEN YAP'

Adınız Soyadınız:

E-Postanız:

Yorumunuz:

9 + 1 = ?

 
haber yazılımı: buki